Jump to content



Ελληνικό Συγκριτικό Test Αντιικών Προγραμμάτων!!!


nickthegreek1442169120

Recommended Posts

Για το kaspersky κι εγω αυτο εχω ακουσει οτι ειναι παρα πολυ βαρυ για το λειτουργικο.

Εγω χρησιμοποιω το Pc-Cillin 2005 και ειμαι απολυτα ικανοποιημενος αλλα επειδη εχω καποια "προβληματα" με την καινουργια εκδοση θα παω σε F-Secure κατα πασα πιθανοτητ, το χρησιμοποιει κανεις?

Link to comment
Share on other sites

Τρεχω το Kaspersky 4 (LOL) με ολα τα updates εννοειται,zone alarm για firewall σε PIII 700,256 MB RAM,20GB win2000 sp4 και ολες οι εφαρμογες τρεχουν χωρις καθυστερηση.Απλα δεν τρεχει το antivirus στη μνημη και το φορτωνω manually καθε μηνα και scan αμεσως σε οτι προγραμμα κατεβαζω.Σας πληροφορω οτι εδω και 2χρονια δεν ειχα ιο,spyware,malware,trojans κλπ.Αν δε θελετε να βαραινετε το συστημα μειωστε τις εφαρμογες που ξεκινανε αυτοματα.Στον task manager (ή process explorer για ψαγμενους) δειτε ποσα processes γραφει.Εμενα συνηθως γραφει 14-17 (14 απο boot,τα υπολοιπα χειροκινητα) και παει σφαιρα (εφαρμογες,οχι παιχνιδια,μην παρεξηγηθουμε) το PIII.

Link to comment
Share on other sites

Τρεχω το Kaspersky 4 (LOL) με ολα τα updates εννοειται,zone alarm για firewall σε PIII 700,256 MB RAM,20GB win2000 sp4 και ολες οι εφαρμογες τρεχουν χωρις καθυστερηση.Απλα δεν τρεχει το antivirus στη μνημη και το φορτωνω manually καθε μηνα και scan αμεσως σε οτι προγραμμα κατεβαζω.Σας πληροφορω οτι εδω και 2χρονια δεν ειχα ιο,spyware,malware,trojans κλπ.Αν δε θελετε να βαραινετε το συστημα μειωστε τις εφαρμογες που ξεκινανε αυτοματα.Στον task manager (ή process explorer για ψαγμενους) δειτε ποσα processes γραφει.Εμενα συνηθως γραφει 14-17 (14 απο boot,τα υπολοιπα χειροκινητα) και παει σφαιρα (εφαρμογες,οχι παιχνιδια,μην παρεξηγηθουμε) το PIII.

Εγώ πιθανά να είμαι ποιο αργός.. έχω 2x PIII 450MHz και έχω το NOD32 και το Kaspersky Antihacker. To NOD32 σκανάρει για ιούς ποιο γρήγορα από όλα τα υπόλοιπα και είναι ελαφρύ. Είναι και ποιο φτηνό από τα άλλα 35E~

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά ξέρετε τι μπορεί να κάνει κάποιος για να δουλέψει το kaspersky με το Sygate. Ξέρω ότι υπάρχει ασυμβατότητα...

Yπαρχει ενα patch απο την kaspersky το οποιο μαζι με καποιες ρυθμισεις και στα δυο δουλευουν αψογα

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.