Jump to content



Αναζητηση κουτιου


essediss

Recommended Posts

Γεια χαρα σε ολους.Μπορει κανεις να μου προτεινει ενα κουτι το οποιο να ειναι αθορυβο,απο το πλαινο μερος να μπορει κανεις να δει οσο περισσοτερο γινεται απο το εσωτερικο μερος του pc και να ειναι λειτουργικο?Εγω προς το παρον με ενδιαφερουν της thermaltake to soprano kai to armor ενω απο την NZXT το lexa http://www.nzxt.com/Lexa.php .ευχαριστω....

Link to comment
Share on other sites

το lexa το χω δει απο κοντά....σχετικά καλή ποιότητα υλικού, ωραίο στυλάκι νομίζω απο διαστάσεις σα το armor.....γενικά το armor το θεωρώ πιο σίγουρη επιλογή, αλλά το πάω πολύ και το LEXA, κυρίως γιατί όταν το άγγιξα δε με απογοητευσε....άσε που τα NZXT παρα είναι cool ;)

Link to comment
Share on other sites

Αποτι εχω δει η moultirama φερνει κουτια NZXT αλλα οχι το lexa.Γενικοτερα Ελλαδα δεν παιζει αυτο το κουτι.Το multistore το εχει 219 ευρω....πσιλολαμπα.... μεταξυ μας...Αμα το βρεις πουθενα φθηνοτερα να μου το πεις....καλως.Σε ευχαριστω για την γνωμη σου

Link to comment
Share on other sites

....πσιλολαμπα.... μεταξυ μας...

Περι ορέξεως κολοκυθόπιτα, αν εσένα σε καλύπτει εμφανισιακά εμένα μου περισσεύει, απλά επειδή 216 είναι λεφτά καλό θα ήταν πέρα από την εμφάνιση, να τα αξίζει και η ποιότητά του .

Link to comment
Share on other sites

Περι ορέξεως κολοκυθόπιτα, αν εσένα σε καλύπτει εμφανισιακά εμένα μου περισσεύει, απλά επειδή 216 είναι λεφτά καλό θα ήταν πέρα από την εμφάνιση, να τα αξίζει και η ποιότητά του .

216 δε το αξίζει, και το είχα δει στο The Mall multirama, για 160 νομίζω...σίγουρα δε τα αξίζει αυτά τα λεφτά...κάποτε θα το παιρνα ολοκαίνουργιο απο ενα παιδί για 60 ευρώ...αυτο πραγματικά ΗΤΑΝ ευκαιρία....δοκίμασε αν δε βαριέσαι να ψάξεις online

Link to comment
Share on other sites

Θα σου προτεινω αυτο το οποιο μαλλον θα το φερει το hucshop γιατι φερνει κουτια της silverstone καθως φαινεται πολυ καλο και ποιοτικο και περνει αρκετο mod. Δεν ξερω ομως αν και κατι τετοιο θα σε ενδιεφερε...

cube

Link to comment
Share on other sites

Είχα στείλει ένα e-mail στην NZXT ότι ενδιαφερόμουν να το αγοράσω εδώ στην Ελλάδα με παραπλήσια τιμή όπως στην υπόλοιπη Ευρώπη (~140ευρώ), αλλά δεν το έχει ο επίσημος distributor (Multirama) και το βρίσκω μόνο στο Hacshop με 185ευρώ χωρίς τροφοδοτικό.

Μου απάντησαν ότι θα το έχουν τα Multirama πριν τα Χριστούγεννα με 139ευρώ τελική (χωρίς τροφοδοτικό, γιατί πωλείται και με τροφοδοτικό). Βέβαια όσο το είδα και εγώ, άλλο τόσο το βλέπετε και ‘σεις. Λογικά θα το φέρουν και αυτοί αλλά δεν νομίζω σ’ αυτή την τιμή.

Link to comment
Share on other sites

Είχα στείλει ένα e-mail στην NZXT ότι ενδιαφερόμουν να το αγοράσω εδώ στην Ελλάδα με παραπλήσια τιμή όπως στην υπόλοιπη Ευρώπη (~140ευρώ), αλλά δεν το έχει ο επίσημος distributor (Multirama) και το βρίσκω μόνο στο Hacshop με 185ευρώ χωρίς τροφοδοτικό.

Μου απάντησαν ότι θα το έχουν τα Multirama πριν τα Χριστούγεννα με 139ευρώ τελική (χωρίς τροφοδοτικό, γιατί πωλείται και με τροφοδοτικό). Βέβαια όσο το είδα και εγώ, άλλο τόσο το βλέπετε και ‘σεις. Λογικά θα το φέρουν και αυτοί αλλά δεν νομίζω σ’ αυτή την τιμή.

κοίτα δε θέλω να σε πάρω στο λαιμό μου αλλά και εγώ όταν πήρα το nemesis για 130€ μετά απο λίγο απογοητεύτικα γιατί παραείχα δώσει πολλά.....πάντως το Lexa μου φαίνεται πιο στιβαρή κατασκευεί και πολύ ντελικάτο...πάντως να ξέρεις το armor είναι σίγουρη επιλογή... πάντως στε shops που έψαξα κάτω απο 140$ δεν το βρήκα, οπότε Πρέπει να είναι καλό!{τ nemesis όταν πρωτοβγήκε είχε 100$ και εδώ 130€ , έλεος!}

Link to comment
Share on other sites

Αν και νομίζω οτι σου ξαναείπα την γνώμη μου και αλλού δεν πειράζει θα την ξαναπώ, αν είναι για τόσα λεφτά εγώ πήγα στο stacker και δικαιώθηκα, βέβαια κατασκευάζω δικά μου κουτιά αλλά λόγω της δουλειάς πέρασαν πολλά απο τα χέρια μου και όταν πήρα για μένα κετέληξα εκεί εύκολα.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.