Jump to content



Προβλημα αναγνωσης Creative Muvo N200 1GB


MF_III1442169079

Recommended Posts

Ρε παιδια, ξαφνικα αντιμετωπιζω ενα προβλημα με το mp3 flash disk Creative Muvo N200 1GB... Πηγα να το συνδεσω για να κανω κατι που ηθελα αλλα τπτ δεν το διαβαζει το pc. Το δοκιμασα και σε linux kai windows και σε 3 διαφορετικα pc αλλα τπτ :( Το παραξενο ειναι οτι δεν μπορεις να πεις οτι καηκε (πως, ετσι αποτομα?) αλλα συν οτι οταν το ανοιγω σαν mp3 player απο το κουμπι του ανοιγει μια χαρα και παιζει και το ραδιο και ηχογραφει και μπορω να ακουσω οσα απο τα αρχεια που εχω μεσα ειναι mp3 γιαυτο λεω δεν μπορει να χαλασε το partition ειναι οκ...

Τι μπορει να φταιει ?

Link to comment
Share on other sites

Κάνε ένα Format κια δες αν δουλεύει αλλιώς <<μπαλκόνι>>.Έχω κι εγώ ένα ίδιο και αντιμετωπίζω άλλο πρόβλημα.Το έχς τρεις μήνες και λειτουργεί μια χαρά ώσπου μια μέρα πάς να το ανοίξω και μετα 2 seconds κλείνει.To pc το βλέπει κανονικά,βάζω τραγούδια...

Τι να κάνω;;;;;

Link to comment
Share on other sites

Κάνε ένα Format κια δες αν δουλεύει αλλιώς <<μπαλκόνι>>.Έχω κι εγώ ένα ίδιο και αντιμετωπίζω άλλο πρόβλημα.Το έχω τρεις μήνες και λειτουργεί μια χαρά ώσπου μια μέρα πάς να το ανοίξω και μετα 2 seconds κλείνει.To pc το βλέπει κανονικά,βάζω τραγούδια...

Τι να κάνω;;;;;

Link to comment
Share on other sites

_daemon_ οταν λες rma τι εννοεις?? :p Format που λετε να κανω? στο flash η στο δισκο? Αν λετε στο creative, πως να κανω αφου δεν το διαβαζει και format τα windows δε νομιζω να βγει τπτ αφου και σε linux το δοκιμασα...

Link to comment
Share on other sites

αφου το δοκιμασες σε τρια διαφορετικα pc και δε δουλευε τοτε δε νομιζω να φταιει κατι αλλο απο το ιδιο το mp3 player.. αν εχει εγγυηση πηγαινετο πισω

Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλα πως ειναι δυνατον να παιζει σαν player? Τελευταια λυση ειναι να φταιει το καλωδιο...

Εχει εγγυηση σιγουρα αλλα δεν εχω την αποδειξη που το πηρα απο το e-shop. Τι μπορω να κανω?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.