Jump to content



περι panels ο λογος


fsbmaniac

Recommended Posts

θα ηθελα καποιος καποια να μου πει ποιοι ειναι οι καλυτεροι τυποι πανελ.

σκευτομουν για την m1700 eizo αλλα καπου διαβασα οτι εχει tn panel που ειναι παλιο σχετικα.17 ιντσες σε mva(σωστα δεν το ειπα ? εχωα κουσει οτι ειναι το καλυτερο) ποια εταιρια φερνει ???

με ενδιαφερει το response time 12 και κατω.

και φυσικα καλο κοντραστ και φωτηνοτητα.

η eizo m1700 αν και εχει τν πανελ αξιζει λετε ?

Link to comment
Share on other sites

35oeyro .νομιζω οτι αυτη η οθονη πλεον δεν δικαιολογει τα λεφτα της ειναι πολυ ακριβη δεν ξερω τι πανελ εχει αλλα τα 16 ειναι πολλα.Η γνωμη σας για μ1700 ποια ειναι ??? δεν μπορω να δωσω παραπανω λεφτα κοροιδοια ειναι ρε γεμωτο ειμαι κολλημενος με το video authoring και οποια δηποτε tft εχω δει μεχρι σημερα δεν μου αρεσε(εχω την κορυφαια μlultiscan sony G-22017')στα χρωματα ναι οκ αλλα στο ωιδεο πασχουν. η μονη που ειδα οτι ειναι αρκετα καλη αλλα οχι τοσο καλη για τα λεφτα της ειναι η SA1901.πρεπει να παω να δω απο κοντα την m1700 ξανα αλλα εδω σερρες που

????????

Link to comment
Share on other sites

ναι το ειδα... βασικα θελω να μου πειτε αν αξιζει η αγορα μιασ οθονη με ΤΝ PANEL αυτη τη στιγμη.

να περιμενω μεχρι καλοκαιρι ?(μπορω) και με 400 ευρω α μπορω να παρω κατι τις προκοπης..η μια απο τα ιδια και τοτε?

εχω ακουσει για belinea στα 35ο με mva πανελ καπωσ ετσι δηλαδη

Link to comment
Share on other sites

δεν έχει dvi... :072: :002:

Ε και?

Δεν νομιζω οτι αξιζει το dvi τα 150+ ευρο για

να παει σε αλλο μοντελο.

Στην 1980Q που εχω (ιδιο πανελ με την1950s) ειναι μικρες

oι διαφορες μεταξυ d-sub & dvi. :064:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.