Jump to content



Ποσα τραγούδια έχετε στον υπολογιστή σας ;


nickthegreek21

Recommended Posts

  • Replies 114
  • Created
  • Last Reply

Μετά από καθάρισμα από σαβούρα και τα διπλά, περίπου 90gb... Κι όταν λέμε σαβούρα μιλάμε για κομμάτια που δεν πρόκειτε ποτέ να ακούσω... πχ... λαϊκα, τραγούδια 6μήνου (αυτά που γίνονται επιτυχίες για ένα φεγγάρι) κτλ....

Και η πλάκα είναι οτι δεν έχω κάνει σχεδον κανένα μόνος μου, ούτε έχω κατεβάσει τίποτα.. όλα είναι αντίγραφα ασφαλείας (σοβαρά μιλάω) από μπαράκι συγγενή μου τον οποίο είχα πείσει να μετατρέψει όλη την συλλογή του σε mp3 και να παίζει στο μαγαζί μέσω pc... το θέμα είναι οτι χρειαζόταν ένα μέρος για remote backup, και το καλύτερο φυσικά ήταν το pc μου....

Το καλύτερο απο όλα είναι οτι δεν χρειάζεται να τα παίρνω backup γιατί υπάρχουν και στο μαγαζί, οποτε γλυτώνω ταλαιπωρία.

Link to comment
Share on other sites

Κάνω ότι μπορώ! Προσπαθώ! Τώρα πιο πολύ ασχολούμαι παλιά τραγούδια μαζί με το φίλο μου τον Plitsss! Πάνω κάτω έχουμε την ίδια συλλογή!
Να ερχεται σιγα σιγα και απο εδω μαζι με τις τελευταιες προσθηκες...
Link to comment
Share on other sites

Να ερχεται σιγα σιγα και απο εδω μαζι με τις τελευταιες προσθηκες...

Θα το σκεφτώ πολύ σοβαρά αν θα έρθω από κει με τις τελευταίες προσθήκες. Δεν ξέρω θα εξαρτηθεί από τη συμπεριφορά σου! :003: :003:

Και που είσαι δε μας πείθεις ότι ξεπέρασες την γκαντεμιά σου! :080:

Link to comment
Share on other sites

Για να κάνουμε μερικές πράξεις...

1) Στο δικό μου μηχάνημα εχω περίπου 50GB απο metal/rock/collections

2) Εναν 200αρι εξωτερικό γεμάτο με ελληνικά εχει ο dad.

3) Κάμποσα dvd

Με πρόχειρους υπολογισμούς εχω πάνω κάνω μια 300αρια GB χαλαρά. Τα περισσότερα που εχω στον υπολογιστή τα εχω αγοράσει ενω πάρα πολλα cd μου δεν τα εχω μετατρέψει σε mp3 ακόμα.

Link to comment
Share on other sites

755gb-to 30% riped apo original vynils-cd's ενα 50% απο promotion cd και ενα 20%ειναι Live sets apo dj's to 70% ειναι ποιοτητα 320...

κοστος ? 7χρονια απο τη ζωη μου-dj-ing -γνωριμιες-απειρα e-mails...πολλες ωρες σε νετ καφε.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.