Jump to content



PSU


nubair

Recommended Posts

Pc Power & Cooling απο μενα.

Το οτι δεν ειναι modular ειναι στα συν. Δεν εχεις απωλειες. Επισης εχει μια δωδεκαρα και οχι 4 ;)

Το παρακατω setup 9650@4200 και 3 x 8800gtx πανω σε ενα 750αρι. Mια χαρα stable.

pict0002891.jpg

Συμφώνω αν ήταν για bench έννοειται άλλα μέσα σε 1 κουτι θα έχει πρόβλημα να κάθεται να τα μάζψει έδω δεν τα χώραει μέσα στο kandalf να κάνω management οχι να τα βάλει σε κούτι τώρα γι'αυτο προτείνω modular τώρα το τί θα πάρει δίκη του επίλογη

Δήλαδη μου λες πως ενα enermax 1000μπορεί να σηκώσει ολα αυτ΄λα ακόμα και ζωρισμένο???

Το λέω γιατι για παρομοίο σύστημα power calculator μου έβγαλε 1200 και δεν κάταλαβαινω τι γίνεται έδω πέρα

Link to comment
Share on other sites

Προβλημα χωρου δεν υπαρχει αφου το stacker εχει αρκτο χωρο.Τελικα πηρα PCPower&Cooling 1kw.Ειναι υπερβολη τοσο μεγαλο αλλα οποιος καηκε στο χυλο φυσαει και το γιαουρτη.3ης hdd φυγανε στο ετσι μαζι με ολα τα προγραμματα,ταινιεσ κλπ κλπ...Περιπου 300gb υλικο.Οποτε καλυτερα να εχω και καβατζα

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Τα Pc Power & Cooling είναι πάρα μα πάρα πολύ καλά με αποτέλεσμα να ζηλέψει η OCZ και να αγοράσει την εταιρεία για να βάλει χέρι στην τεχνογνωσία. Αρα τώρα OCZ=PC Power & Cooling. Καί βέβαια το μονού rail και οχι modular αποδείχθηκαν τελικά καλύτερα. Η γνώμη μου είναι Pc Power & Cooling, OCZ, HIPER, Levicom.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.