Jump to content



Φταιει το τροφοδοτικο?


c_cobhc

Recommended Posts

Παιδες εχω το thermaltake xaser ΙΙΙ kai επειδη οταν αγορασα το κουτι αγορασα και ενα καινουριο απλο τροφοδοτικο λογο ελλειψης χρηματων οταν επιτελους το συνδεσα ο θορυβος ηταν λιγο ενοχλητικος.αν εχει καποιος το ιδιο κουτι με τους 7 (καταραμενοι να'ναι )ανεμιστηρες. Lol θα ηθελα να μου πει αν με ενα αθορυβο τροφοδοτικο θα ηρεμησουν τα αυτια μου και τα νευρα μου. Αν οντως φταει το τροφ για τον θορυβο και οχι οι ανεμιστηρες ποιο προτεινετε..

Link to comment
Share on other sites

σταματησε τους ανεμιστηρες με το χερι για λιγο ή αποσυνδεσε τους και θα καταλαβεις ποιοι ανεμηστηρες δημιουργουν το θορυβο

edit:

vaderGR me προλαβες με διαφορα δευτερολεπτων

Eclipse εάν τελικά υπεύθυνοι για τον θόρυβο είναι οι ανεμιστήρες του tower (πράγμα που είναι και το πιο πιθανό) υπάρχουν στην αγορά διάφορα panelακια μέσω των οποίων μπορείς να ελενχεις τις στροφές των ανεμιστήρων

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.