Jump to content



Δεν παιρνει στροφες ο ανεμιστηρας!


Aris137

Recommended Posts

Λοιπον,εχω μια Leadtek 6600gt Extreme!Μεχρι προτινος δουλευε ΟΚ!Αποψε αποφασισα να την βαλω σε αλλο συστημα και επειδη φοραγε το NvSilencer 6 την ζορισα λιγο στην προσπαθεια να βγαλω την ασφαλεια της θυρας και να την τραβηξω!Την βαζω στο αλλο συστημα και μετα απο λιγο αρχισε να παιρνει φωτια στην κυριολεξια!Μυρισα την οσμη και αμεσως εκλεισα το ρευμα!Ευτυχως σωθηκε!Η αιτια ηταν οτι δεν δουλευε το NvSilencer!Τα παιρνω,παει σκουπιδια και βαζω τον μαμα ανεμιστηρα!Αλλα με το που ξεκιναω το συστημα δεν δουλευει!Πρεπει να βαλω το χερι μου για να δωσω μερικες στροφες και επειτα γυρναει αλλα με΄λιγες στροφες!Σταματαει πανευκολα αν το κρατησω με το χερι μου!!Υποψιαζομαι οτι πλεον η καρτα δεν δινει αρκετο ρευμα,εντολες στον ανεμιστηρα!Να παρω ενα zalman με εξωτερικη τροφοδοτηση για να ησυχασω???

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.