Jump to content



Προβλημα με pioneer...


Braveheart

Recommended Posts

Ενας φιλος μου πηρε σημερ το pioneer dvdrw dvr-111d και κατα την απλη μεταφορα αρχειων μεσα στο drive για εγγραφη στο δισκακι dvd εβγαλε το πρακατω προβλημα που φαινεται στην εικονα...

Ξερει κανεις τι φταιει?

post-1878-1442174356,5606_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Σε τι είδους δισκάκι; Έχω την εντύπωση πως δεν υποστηρίζει DVD-Ram το συγκεκριμένο μοντέλο Pioneer.

Εκτός αν μιλάς για dvd-rw. Αν θυμάμαι καλά, σε αυτή την περίπτωση πρέπει να έχει διαμορφώσει το δισκάκι με ειδικό πρόγραμμα (το InCD μάλλον).

Link to comment
Share on other sites

οχι προσπαθησε να αντιγραψει αρχεια απο τον σκληρο δισκο σε αδειο dvd δισκακι με την γνωστη διαδικασια copy paste μεσα στο δισκακι...
Χρησιμοποιωντας το native προγραμμα (βλ. Roxio) των windows? Δε θα το προτεινα ουτε σε αυτους που δε συμπαθω :)

Ας δοκιμασει να κανει εγγραφη με καποιο dedicated software και αν το προβλημα συνεχισει ενημερωσε μας.

Link to comment
Share on other sites

Βάλε κάποιο άλλο πρόγραμμα και δές εαν το αρχείο αυτό ανοίγει κανονικά; Μήπως φταίει το αρχείο. Μου έχει τύχει πολλές φορές να είναι corrupted το αρχείο και να μην μπορώ να το γράψω και να το αντιγράψω...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.