Jump to content



Rome TW problem


Fireknight

Recommended Posts

χχχχχχχχμμμμμμμμ το εκανε και το medival αν θυμαμαι καλα (το προιγουμενο total war )

1)βεβαιωσου οτι εχεις το τελευταιο patch

2)ποσο μνημη εχεις ???

3)κοιτα αν μπορεις να απενεργοποιησεις το autosave

Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου και εγω το ιδιο προβλημα ειχα αλλα τελικα δεν βρηκα γιατι το κανει ...μαλλον ειναι bug του παιχνιδιου .Μεχρι που το παρατησα ...κριμα και ειναι ωραιο game ρε γαμωτο !:( :( :( :( :(

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από kIlGoRi

3)κοιτα αν μπορεις να απενεργοποιησεις το autosave

Ενδιαφερον ... Παρατηρησα οτι καθε φορα που με πεταει εχει κανει πρωτα autosave . Θα δοκιμασω μηπως και βρω ακρη ....

[εχω το τελευταιο patch]

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από hurin

Και εμένα με πέταγε στο desktop , μέχρι που έβαλα 1gb ram και ησύχασα !

μα κι εγω 1GB ραμ εχω . Δεν κολαει το παιχνιδι...απλα με πεταει :(

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Το θυμάμαι αυτό και γω από το MEdieval!

Και στο Rome το κάνει αλλά όχι τόσο συχνά. Μία στο τόσο! Δεν νομίζω να φταίει το Autosave! Το Autosave με έχει σώσει σε τέτοιες περιπτώσεις καθώς κάθε end turn κρατάει save!

Μήπως έχετε βάλει κανένα mod! Νομίζω ότι το κάνει σε μένα γιατί έχω το realism mod! Αν δεν φταίει αυτό τότε είναι bug του παιχνιδιού!

Βγήκε Patch v.1.2 57MB

http://download.activision.com/totalwar/RomeTW_1.2_Patch.exe

Ίσως το διορθώσει!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ZAK

Το θυμάμαι αυτό και γω από το MEdieval!

Και στο Rome το κάνει αλλά όχι τόσο συχνά. Μία στο τόσο! Δεν νομίζω να φταίει το Autosave! Το Autosave με έχει σώσει σε τέτοιες περιπτώσεις καθώς κάθε end turn κρατάει save!

Μήπως έχετε βάλει κανένα mod! Νομίζω ότι το κάνει σε μένα γιατί έχω το realism mod! Αν δεν φταίει αυτό τότε είναι bug του παιχνιδιού!

Βγήκε Patch v.1.2 57MB

http://download.activision.com/totalwar/RomeTW_1.2_Patch.exe

Ίσως το διορθώσει!

Thanx ZAK :flower: θα το δοκιμασω και ελπιζω να φτιαξει ... γιατι με το 1.1 τα ιδια εκανε :(

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, έβαλε κανείς αυτό το patch? Το κατέβασα και βγάζει error στ αρχή του setup! Το έχει τρέξει κανείς! Αν είναι από την αρχή corrupted file να μην το ξανακατεβάσω τσάμπα!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.