Jump to content



Πρόβλημα TFT 17'Samsung SyncMaster172v


P.C

Recommended Posts

Πριν από ένα μήνα άρχισε να τρεμοπαίζει η οθόνη στην εκκίνιση του Η/Υ, μετά απο 1 λεπτό περίπου επανερχόταν. Από χθές ξεκινά ο Η/Υ και η οθόνη δείχνει σαν να έχουν ανακατευτεί όλα τα χρωματα της οθόνης συν κάπειες κάθετες και παράλληλες γραμμές. (δεν μπορώ να δω τιποτα). Η οθόνη είναι 3 χρόνων, την έχω δοκιμάσει και σε άλλο PC αλλα τίποτα. Επισκευάζεται; ή θα ήταν καλύτερη επιλογή η αγορά μιας καινούριας;

Link to comment
Share on other sites

Και να επισκευάζεται δεν νομίζω να σε συμφέρει. Οι τιμές των tft έχουν πέσει και πέρνεις με σχετικά λίγα χρήματα μια 19αρα... Άσε που θα δεις και μεγάλη διαφορά σε σχέση με το "μπαούλο"!!!

Link to comment
Share on other sites

Και να επισκευάζεται δεν νομίζω να σε συμφέρει. Οι τιμές των tft έχουν πέσει και πέρνεις με σχετικά λίγα χρήματα μια 19αρα... Άσε που θα δεις και μεγάλη διαφορά σε σχέση με το "μπαούλο"!!!
αν ειναι στη εγγυηση επισκευασε την.αλλιως δεν αξιζει μπορει να σου βγει το σερβις οσο εκανε η οθονη.πανε παρε μια καινουργια και εισαι κυριος
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.