Jump to content



Street Racing Syndicate


aristos87

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από aristos87

Συμπέρασμα : Τσάμπα download :TD: η άποψη μου :D

Παλι καλα που δεν το καταιβασα δηλαδη!

Οσο για το richard burns ειναι μακραν το καλυτερο game σε αισθηση τιμονιου και σε ρεαλισμο χειρισμων. Ειναι το μονο που πρεπει να σκεφτεις και να μελετησεις πως θα μπεις στη στροφη και οχι γκαζι τερμα και οποιον παρει ο χαρος οπως το colin. Απο το μονο που πασχει ειναι μερικες ακραιες συμπεριφορες σε μερικα ατυχηματα. Κατα τα αλλα απλα κορυφη στο ειδος του. Θα δοκιμασω βεβαια και το gtr που λεει ο αριστος να δω τι λεει, αν και ειναι σε αλλο ειδος οδηγησης.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Daidalos

Οσο για το richard burns ειναι μακραν το καλυτερο game σε αισθηση τιμονιου και σε ρεαλισμο χειρισμων.

richard burns ownez!!! οτι καλυτερο εχω δει!

το Street Racing Syndicate εκτος του οτι τα γκομενακια στο setup ειναι λιγο 2α μου κανει κολπακια στο να το κανω να ξεκινησει με το χαζοprotection που εχει ... θα το κοιταξω λιγο αργοτερα γιατι το εχω κανει που το εχω κανει install να το δω κιολας λιγο!

Link to comment
Share on other sites

Τελικα το παιχνιδι δεν ειναι και τοσο αδιαφορο.

Ο χειρισμος ειναι πιο ρεαλιστικος απο το NFSU2(εκει κολλαγαν τα αμαξια στο εδαφος!),διαθετει μια αλφα φυσικη και τα γραφικα δεν υπολειπονται πολυγωνων! Στα υπολοιπα συμφωνω με τον aristos87.

Επιτελους εχει και αγωνες υπο το φως του ηλιου γιατι καλη και η νυχτα αλλα την βαρεθηκαμε στο NFSU2.

Link to comment
Share on other sites

Κατα την γνωμη μου το καλητερο παιχιδι αγωνων ειναι το Gran Turismo 3(μεχρι να βγει το 4:p ).Επισεις ενα καλο παιχνιδι που περιμενουμε το καλοκαιρι ειναι το juiced.Ηταν να βγει τον Σεπτεμβριο αλλα η acclaim κυριξε πτωχευση την πρωτη εβδομαδα του Σεπτεμβριου....

Τωρα οσο αν αφορα το ονομα του παιχνιδιου θα αλλαξει διοτι ανηκει στην acclaim.Η Fund4games "εσωσε" το παιχνιδι δινοντας μια πολυτιμη χορηγια.:clap:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από aristos87 [31-01-2005 13:35]

Ok λοιπων το φόρτοσα με τον κλασικό τρόπο τελικά (αφέρεση των drives...)

Θετικά:

1) Ωραία γκομενάκια στις φωτογραφίες κατα το setup :p

2) Damage... αν και ειναι πολύ μέτριο και ψευτικο

3) Πολλά μοντέλα αυτοκινήτων ανα εταιρία

4) Πολύ όμορφα βίντεο

Αρνητικά:

1) Πολύ λίγα πολίγωνα

2) Τρομερή ομοιότητα με nfsu2 και 2f2f το story

3) Ηλίθιο game play .... μιλάμε στίβεις και στίβει τέρμα με αποτέλεσμα να χάνεις παντελός τον έλεγχο... σου δίνει μια αίσθηση οτι το αμάξι είναι καρφομένο στο έδαφος... γενικός...:TD:

4) Ξενέροτος ο τρόπος που φτίαχνεις το αμάξι...

5) Βρωμάει playstation και γενικότερα πολύ arcade

6) Αδιάφορη μουσική...

Συμπέρασμα : Τσάμπα download :TD: η άποψη μου :D

διαφωνω ειναι κατα πολυ καλυτερο απο το NFS underground...απλα ειναι ιδιο με καλυτερα γραφικα και (αρκετα) παρα πολλα περισσοτερα πραγματα για αυτοκινητα...οπως και αυτοκινητα παρα πολλα εχει και επιτελους τρακερνεις :p σπαει το παμπριζ και φυσικα πληρωνεις για repair ...

Πως το εκανες να παιζει ? εγω το νοικιασα και απο τι στιγμη που το πηγα πισω εμεινε στο pc μου να καθετε μαμω το star force 3 :cry:

(crack δεν υπαρχει, σορυ admins ):p

Link to comment
Share on other sites

Τελικα

1.Ο χειρισμος του παιχνιδιου ειναι ΡΕΑΛΙΣΤΙΚΟΣ?

2.Σιγουρα δεν υπαρχει cr@ck ισως σε καποιο torrent?

3.Τι παιζει με τα πολυγωνα?Εναι τελικα τοσο χαλια?

4.Ο τροπος βελτιωσης των αμαξιων ειναι στο στυλ του nfs ή στο στυλ του gran turismo?

ok σταματαω.....:sick:

Link to comment
Share on other sites

αφου το κατεβασα κ γω μετα απο 2-3 μερες υπομονη, δεν καταφερα να το παιξω...

Με το Αlcohol 120% virtual drive δεν δουλεψε... ουτε to γνωστο starfu**k...

Λιγη help εστω κ απο ΡΜ θα ηταν ευπροσδεκτη...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.