Jump to content



Πρόβλημα στο media player


nexis72

Recommended Posts

Αντιμετωπίζω ένα πρόβλημα που με έχει μπερδέψει. Πιστεύω πώς είναι πρόβλημα του media player (χωρίς να είμαι και σίγουρος) και δέν έχω ιδέα πώς να το λύσω. Προτοπαρουσιάστηκε όταν άνοιγα κάποια mp3 και τα έπαιζε σε σαν να ήταν σε γρήγορη ταχύτητα. Μετά κάποια videos τα έπαιζε και αυτά σε γρήγορη ταχύτητα (σαν fast fordward). Εντομεταξύ δέν το έκανε σε όλα. Ούτε και έχω καταλάβει πώς επιλέγει σε ποιά το κάνει. Πάντως αν το κάνει σε κάποιο συγκεκριμένο θα το κάνει όσες φορές και αν το ανοίξω. Το πρόβλημα αυτό το είχα λύσει χρησιμοποιώντας άλλο player. Μετά το πρόβλημα αυτό το είδα και σε κάποιες σελίδες με βιντεάκια στο ιντερνετ αστεία που τα έπαιζε και αυτά γρήγορα. Κατέβασα το media player 10 (είχα το 9) πάλι τα ίδια. Μέχρι που αντιμετώπισα το μεγάλο πρόβλημα. Καθότι παίζω σκάκι και παρακολουθώ το παγόσμιο πρωτάθλημα που διεξάγεται αυτή την στιγμή... Πλήρωσα κάποια συνδρομή για ζωντανό σχολιασμό τών παρτίδων. Έλα όμως που χρησημοποιούν το media player. Στην αρχή έπαιζε το live audio σε fast forward. Και αφού είναι Live έκανε διακοπές. Μετά σταμάτησε τελείως να παιζει. Τώρα βλέπω το equalizer του media player να παίζει και δέν ακούω τίποτα.. HEEEEEEEEELPPPPPP

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.