Jump to content



Ιος μπηκε και δεν μπορω να τον διωξω!


caius_cosades

Recommended Posts

καλησπέρα παιδιά... μου βγάζει ένα virus detection το σύστημα το οποιο δεν μπορεί να το κάνει clean και το πάει στο quarantine...

στην αρχή λέω ok δεν θα είναι τίποτα αλλα μου βγαίνει αυτό το παράθυρο με αυτό το αρχείο κάθε μιση με μια ώρα και έχει αρχίσει να με ανησυχεί η κατάσταση...

δοκίμασα ένα δυο antivirus ακόμα(avg και kasperksy) αλλα δεν μου βρίσκουν το συγκεκριμένο threat

ξέρει κανεις πως μπορώ να απαλλαγώ?

post-4531-1442174512,8859_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

αφού λοιπόν κατέβασα και δοκίμασα ένα καρο antivirus τα οποια μου βρήκαν ένα σωρό άλλους ιούς(αλλα όχι τον συγκεκριμένο),δεν βρίσκει πλέον τον αρχικό ιο.....

όπως και νάχει φύλαξα ένα δεύτερο antivirus να υπάρχει πάνω στο pc, για κανένα full system scan ακόμα

το μονο που με τρόμαξε είναι ότι του σοφού το antivirus, την πρώτη φορα που τό τρέξα, μου βρήκε ιο στη μνήμη. τη δεύτερη φορα δε βρήκε τίποτα.

ο κασπερσκουλας απ'τήν άλλη κάθε φορα που κάνω scan μου βρίσκει καινούργιο ιο.

έλεος! δεν εχω συνηθισει να περνανε τόσο εύκολα.

ευχαριστω παιδια για τη βοηθεια

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.