Jump to content



Προβληματισμος


libe

Recommended Posts

Καλημερα θελω μια συμβουλη γιατι ειμαι λιγο προβληματισμενος,εχω εναν core 2 duo E6300 με μια Gigabyte GA-945GM-S2 και 1GB DDR2 (533MHz).Η μητρικη ειναι miniATX και ειναι αργη αλλα πανω απ'ολα εχει φτωχο bios για o/c,ουσιαστικα δεν εχεις την δυνατοτητα να ανεβεις.Τωρα φτασαμε στο μπερδεμα εχω 350 euro να σπρωξω,να προτιμησω να παρω μια εξαιρετικη μητρικη 200-250 για τον C2D και μια φτωχη καρτα γραφικων 50-80 euro ή να παρω εναν opteron 175 (230 euro) και μια MSI K8N NEO2 (110 euro καινουργια απο microland) γιατι εχω 1GB ddr1-400MHz και μια BFG 6800 ULTRA σε AGP-slot.Τι εχετε να προτεινετε;

Link to comment
Share on other sites

Εγώ θα σου πρότεινα να πάρεις μια ds4 με 160Ε να πουλήσεις τις 533 ram και να πάρεις κάτι σε 667 ή 800 και με τα Ε που περισεύουν πάρε μια αξιόλογη vga..350-(ds4 160+διαφορά μνημών 60)=120 για VGA πούλα και αυτά που θα περισεψουν 1GB ddr1-400MHz και μια BFG 6800 ULTRA σε AGP-slot και θα είσαι ΑΡΧΟΝΤΑΣ

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.