Jump to content



939 Εντυπώσεις


apostglen46

Recommended Posts

Επιτελους και εγω 939:

3200+ winch

2*256 khx2700 bh/5/6

MSI Neo2

350W PSU

Λοιπόν με το 1,4 ΒΙΟΣ που ήρθε μαζι με την πλακετα οι ΒΗ μου παιζουν τελια με διαιρετη 166 και κατω παρολου που η μια ειναι ΒΗ-5 και η αλλη ΒΗ-6.......

Η ΜΣΙ επιασε 340 φσβ ροψκ σταβλε με 1/2 διαιρέτη.....Φοβερο μοβο

Ο επεξεργαστης μεχρι τωρα εχει πιασε 2380 με 1,52 αλλα μαλλον παει και αλλο....

ΜΕ ΤΟΝ ΕΠΕΞΕΡΓΑΣΤΗ 10*238 ΚΑΙ ΒΗ ΣΤΑ 157 ΜΕ 2-2-2-5 1Τ ΕΧΩ 36 ΣΤΟ ΣΟΥΠΕΡ ΠΙ ΧΩΡΙΣ ΚΑΘΟΛΟΥ TWEAKING KAI REALTIME ME XP 32BIT SP1

Τα 64βιτ παραθυρα δεν βλεπουν το μοντεμ

ΥΓ:Να ευχαριστησω δημοσια τον Κώστα(mortisboy) που μου εφερε την φανταστηκη πλακετα και με βοηθησε ΠΑΡΑ πολυ στο στισιμο

Το συστημα εχει τελιως διαφορετικη αισθηση απο τους ΧΡ

Link to comment
Share on other sites

....αντε....αντε μεγιες...:D ....πολυ χαιρομαι που τα καταφερες ...στο χα πει να μην ανυσηχεις...;) .....το μονο που θες ειναι ρευμα για τα bh .... (και ενα psu ασφαλειας brand name).....;):)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Voudas

dvdshrink stable??? ναρκαλιευτής stable πού είσαι???

Aστο παιδι ρε καραφλα wannabe και ασχολησου με επεξεργαστες που εχουν 1mb cache γιατι σε κοβω να πηγαινεις ακλαυτος... :)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από apostglen46

Σορρυ αν αυτο το προγραμμα χρισιμοποιω περισσοτερο αλλα αν θελω να ειμαι απολυτα σταθερος το κατεβαζω στα 2500

Καμια ιδεα για να παιξουν τα ΒΗ πανω απο 200????????

Τα BH είναι single ή dual sided?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.