Jump to content



Mitsubishi 930 SB έχει δει κανείς;


maldoror

Recommended Posts

Είμαι στο παρά πέντε να πάρω μια Mitsubishi 930 SB αλλά διστάζω λίγο με όσα ακούω. Μερικές κακές γλώσσες λένε ότι στα 1280Χ1024 το κείμενο θολαίνει απαράδεκτα (για επαγγελματικό κώδικα που τη χρειάζομαι). Κι ότι επίσης βγάζει έναν αρκετά ενοχλητικό θόρυβο! Έχει κανείς εμπειρία με τη συγκεκριμένη; Θα ήμουν υπόχρεος, καθώς από κοντά είναι αδύνατον να τη δεις οπουδήποτε και τα φράγκα είναι πολλά.

Εναλλακτικά η μόνη εφάμιλλη που βλέπω είναι η LaCie electron19blueIV.

Τι λέτε; :help:

μαλ

Link to comment
Share on other sites

Όχι, η 930 SB είναι το αμέσως καλύτερο μοντέλο:

http://www.nec-mitsubishi.com/coremedia/generator/index,realm=Products__Choice,spec=x__uk__en,type=CRT

Πάντως ενθαρρυντικό ότι δε σου έβγαλε κανένα πρόβλημα, ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Eγώ έχω την 930 προ

Μια χαρά είναι αλλά αυτό με τον θόρυβο ισχύει καμιά φορά όταβ ξεκινά το PC

S'αυτήν την ανάλυση την έχω ....αλλά δεν παρατηρώ κάτι τέτοιο ....λες να το έχει και να έχω συνηθίσει ?

Από που πήρες αυτές τις πληροφορίες?.....

Πάντως την σύγκρινα με την Φιλιπς 109Ρ40 που ήθελα να πάρω και είναι καλύτερος ο Μήτσος

Link to comment
Share on other sites

αλλος ενας πανευτηχης κατοχος μιας mitsu 930 sb πρεπει να δειτε πως παιζει με hi-definition κλιπακια απλα σκωτονει!:tomato: πολυ θα θελα να την κανω συγκριση με μια καλη tft!:flex:

Link to comment
Share on other sites

Κατι ποστς στο αμαζον και σε διαφορα αλλα τεκ φορουμ που μου διαφευγουν αυτη τη στιγμη αναφερανε αυτα τα προβληματα. Και πριν σκασει κανεις 600+ πουλα πιστευει και σε χαρτοριχτρες. Ας ειναι παντως, φαινεται πως ειναι οκ οι Μητσοι. Μαλλον παραγγελνω (αν βρω).

ευχαριστω παρα πολυ παιδια

Link to comment
Share on other sites

Την εχει ενας κολλητος φωτογραφος.Χρωματα τελεια ,ευκρινεια τελεια, γεωμετρια που δεν σε πολυενδιαφερει, μετρια.

Σημειωση οτι η 1280χ1024 αναλυση ειναι αναλογιας 4/5, ενω η 1024χ768 και η 1200χ1600 ειναι αναλογιας 3/4, επισης 3/4 ειναι και η λογος της καθετης προς την οριζοντια των οθονων, αρα γιατι προτεινεται η 1280χ1024, ενω η σωστη αναλυση θα επρεπε να ειναι η 1280χ960?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.