Jump to content



Tι Θα γινει μ'αυτον τον catalyst ??????????


Cain Inc.

Recommended Posts

Γεια σε ολους

Μετα το τελευταιο format ο υπολογιστης εχει την εξης συμπεριφορα:Οταν κανω εκκινηση η επανεκκινηση εκει που τα windows μπαινουν κανονικα και με βγαζουν στην επιφανεια εργασιας ξαφνικα μαυριζει η οθονη σαν να κανει refresh και μετα ολα ειναι ενταξει.Δεν το αποδιδω στην οθονη αλλα ισως στην καρτα γραφικων μια ΑΤΙ 1800ΧL.Εχω εγκαταστησει τον Catalyst 7.4.Η αληθεια ειναι οτι πειραζοντας τις ρυθμισεις του ισως κατι να εκανα λαθος ;;;Εχει κανεις να προτεινει καποια πιο παλια καλυτερη εκδοση του.

Περιμενω τις αποψεις σας.

Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη γινεται μαυρη τελειως και ξαναγινεται κανονικη? Εμενα αυτο που ετυχε οταν εβαλα και μετα εβγαλα το rivatuner. Δυο φορες εκανα format και τις δυο φορες μονο μετα το rivatuner αρχισε αυτο με την οθονη

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ έχω ένα πρόβλημα με τους 7.4 και την X1800xl......

Μετά από φορμάτ κατέβασα και έβαλα τους 7.4 (ολόκληρο το πακέτο) και απο τότε όποτε ανοίγουν τα ΧΡ μου εμφανίζει αυτό...attachment.php?attachmentid=15419&d=1179169447

Θέλω να κάνω πάλι φορμάτ αλλά περιμένω τους νέους...7.5 σε καμιά βδομάδα πρέπει να βγουν....

post-3234-1442174639,4671_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

tsif το δικό σου είναι .NET problem.

To έχεις βάλει σίγουρα?

Ναι έτσι νομίζω κι εγώ!

Οι οδηγοί της Ati θέλουν net framework (για το control panel, οι οδηγοί βασικά εγκαθίσταται και χωρίς αυτό). Αν δεν υπάρχει, εγκαθίστανται και βαράνε ζεμπεκιές μετά το restart.

Link to comment
Share on other sites

και το κακό είναι ότι μετά απο εγγατάσταση του .net 1 και του .net2 και του .net3 δεν γίνετε ακόμα τίποτα... οπότε περιμένουμε τους 7.5 και μετά απο το φορματ τα κάνουμε όπως ΠΡΕΠΕΙ........

Link to comment
Share on other sites

Ξερει κανεις ποτε ακριβως βγαινουν γιατι και με τον 7.3 τα ιδια. Βεβαια ετυχε να δοκιμασω την καινουργια εκδοση των windowblinds 5.5 και εκει βασικα αρχισε το θεμα.Καμια ιδεα κανεις ;

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.