Jump to content



ΗΧΕΙΑ 5.1 Μεχρι 100 ευρω


ktm640

Recommended Posts

Εχετε να νου προτινετε παιδια τετοια ηχεια;

Ψαχνω για 5.1 αλλα φτηνα δεν με νοιαζει τοσο ο ηχος (με νοιαζει αλλα οχι τοσο) οσο να ειναι φτηνα.

Αν εχει καποιος και ειναι ευχαριστημενος ας ποσταρει και το μαγαζι μηπως παω το απογευμα και τα χτυπησω.

Ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

θες ηχεία φτηνά 5.1 ωραία σου λέω εγώ για ταινίες και τέτοια.όμως αν πάρεις φτηνά 5.1 δεν θα έχεις καλή ποιότητα ήχου οποτε τσάμπα τα λεφτουδάκια σου..................μετά από λίγο καιρό θα αρχίσουν να σου φυσάνε όταν τα dinamwneis.an δεν σε ενδιαφέρει καθόλου αυτό τι να σου πω !!!!!!!! :) χαμογελάκι

Link to comment
Share on other sites

θες ηχεία φτηνά 5.1 ωραία σου λέω εγώ για ταινίες και τέτοια.όμως αν πάρεις φτηνά 5.1 δεν θα έχεις καλή ποιότητα ήχου οποτε τσάμπα τα λεφτουδάκια σου..................μετά από λίγο καιρό θα αρχίσουν να σου φυσάνε όταν τα dinamwneis.an δεν σε ενδιαφέρει καθόλου αυτό τι να σου πω !!!!!!!! :) χαμογελάκι

αν το μετά από λίγο καιρό είναι 2 χρόνια έχουν εγγύηση :p

Link to comment
Share on other sites

Εγω θα σου ελεγα τα teac αυτα εδω http://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.501127

ειναι καλα ηχεια τα εχω ακουσει και τα εχει και ενα φιλος μου.Τωρα δες και τι θα σου πρωτεινουν και οι αλλοι και αποφασισε.Αυτα ειναι κατα 2 εuro ακριβοτερα.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.