Jump to content



Φτηνή αναβάθμιση...


didymos

Recommended Posts

Παλικάρια είμαι χαλαρά "αρχαίος" μπροστά σας.

Είμαι ακόμα με ένα Athlon XP 1900+ από το 2002 (αν θυμάμαι καλά).

Μιας και πλησιάζει ο ΦΠΑ αυτό τον καιρό λέω να δικαιολογήσω κάποια έξοδα...

Παρακάτω παραθέτω μια μίνι αναβάθμιση του μηχανήματός μου (ξέρω ότι σε πολλούς θα φανεί υποβάθμιση σε σχέση με το δικό τους σύστημα αλλά το μηχάνημα το χρησιμοποιούσα μέχρι τώρα μόνο για office και κατεβαστήρι και μια χαρά τα πήγαινε).

Εννοείται ότι δεν έχω απαιτήσεις ούτε για overclocking ούτε να παίζω παιχνίδια στο PC.

Αυτό που θέλω να μου πείτε είναι αν με την παρακάτω σύνθεση θα μπορώ να δω High Definition εικόνα χωρίς σπασίματα στην αναπαραγωγή.

Αν όχι, ποια είναι η πιο οικονομική λύση για κάτι τέτοιο;

post-270-1442174697,0734_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Καθε ανθρωπος εχει τις αναγκες του.

Οταν μαλιστα τις γνωριζει, επιλεγει καλυτερα απο ολους.;)

Ολα καλα στο μηχανακι για Hi-Def αλλα τι καρτουλα γραφικων θα φοραει το συγκεκριμενο?

Link to comment
Share on other sites

Απο επεξεργαστη που ειναι και το κομματι που τραβα το πιο πολυ ζορι εισαι μια χαρα. Μνημη βαλε καποια 800αρα με προοπτικη στο μελλον να την αλλαξεις. Και εφοσον δεν ξεφευγεις απο το budget σου ριξε και μια 8600gt και θα μπορεις ακομα και παιχνιδια να παιζεις.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.