Jump to content



HWBot και προτάσεις για 3DMark 2006


patrick_ath

Recommended Posts

καλημερα σε ολους,

με 3δ μαρκ06, το κακομοιρο το συστηματακι μου, χωρις οβερκλοκινγκ εβγαλε με τα βιας 5600....σνιφ....πεταξα μεσα στο συστημα το ΣιΣοφτ Σαντρα να δω πανω κατω τι αναγκες εχω, αλλα δεν ασχοληθηκα ακομα. Σημερα θα το κανω. Τιποτα προτασεις εχετε, μηπως συνεισφερω και εγω στον αγωνα των ποντων?

Πατρικ

επισης, πρεπει να το αγωρασω το 3δ μαρκ για να μπορεσω να δημοσιευσω? η να δημοσιευσω ετσι??

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

κοιτα με το συστημα της υπογραφης μου και χρονισμενος περασα οριακα

τους 6200 ποντους τωρα πιστευω για να παρης αρκετους ποντους

πρεπει να περασης τα 6500 αρκετα ,εγω πηρα κατι ψιχουλα 0.3 νομιζω, δεν θυμαμε ακριβως, τα πραγματα εκει εξω ειναι πολυ δυσκολα

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά είναι το σύστημά σου φίλε μου!Το hwbot είναι απλά ένα βήμα για να δείξει ο καθένας τί μπορεί να κάνει με το hardware που διαθέτει.Φέρε το δικό σου στα όριά του και θα πάρεις πόντους.Εξάλλου η προσπάθεια μετράει..:111:

Link to comment
Share on other sites

καλησπερες.

για καποιο λογο δεν μου ηρθανε ενημερωσεις οτι ειχα απαντησεις στο θρεντ μου και για αυτο αργησα να τις παρω χαμπαρι.

Θανκ γιου για τα σχολια σας αλλα το προβλημα μου ειναι πως ΔΕΝ ξερω πως να το φερω στα ορια του. Δεν ειμαι τελειως πανασχετιδης με τα Πι-Σι αλλα διαβαζοντας εδω και στο εξτριμ-σιστεμς.κομ διαπιστωνω οτι εχετε ξεφυγει.

Μιλατε για ΕφΕςΜπι κτλ κτλ και νομιζω οτι μιλατε για πολεις στην Κινα.

Ανιγουει, εαν εχει κανεις ορεξη για πειραματα, ας μου ριξει ενα μυνημα. Εγω βαζω μπρος τωρα να ψαχτω για τα Μπεϊσικς του οβερκλοκινγκ μηπως και βγαλω καμια ακρη.

Φιλικα,

Πατρικ

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.