Jump to content



Φωτογραφική ή Handycam ;;


Zuelzerbant

Recommended Posts

Λοιπόν,:033: λέω να αγοράσω μια ψηφιακή μηχανή.

Με την προοπτική να χρησιμοποιηθεί,για:

Κλασσικές,συνηθισμένες φωτό.

Φωτογράφιση κάποιων τοπίων από καιρού εις καιρόν,κυρίως βράδυ.

Το πολύ-πολύ και μικρά ποστεράκια (~1.30 m. χ0.7 m.).

Αυτές,τί σας λένε:

1. Sony DSC-H3 BLACK

2. Sony DSC-W80 Pink (7.2 MP)

3. Kodak Z712 IS Black (7.4 MP)

4. Sony DSC-H3 Silver (8.1MP)

5. Pentax Optio A30 (10.0 MP)

Από μια ματιά που έριξα,θα προσανατολιζόμουν σε αυτές για αγορά,αν και έχω ακούσει πολύ καλά λόγια για τις Canon.Η [προηγούμενη που είχε,ήταν η SONY DSC-T5.

Μήπως θα ήταν καλύτερα να πάρω μία Handycam;;

Link to comment
Share on other sites

Βασικά πριν λίγο καιρό πήρα αυτήν εδώ finepix 6500fd και είμαι απόλυτα ευχαριστημένος..

Τρομερά χρώματα .... και πεντακάθαρες λήψεις !!!μπορείς να ρίξεις μια ματιά και εδώ

Link to comment
Share on other sites

Βασικά πριν λίγο καιρό πήρα αυτήν εδώ finepix 6500fd και είμαι απόλυτα ευχαριστημένος..

Τρομερά χρώματα .... και πεντακάθαρες λήψεις !!!μπορείς να ρίξεις μια ματιά και εδώ

Το ότι λειτουργεί με μπαταρίες και δεν τη φορτίζεις,είναι ένα μικρό μείον,όπως εσύ το αντιλήφθηκες από τη χρήση της;;

Link to comment
Share on other sites

φιλε μου δινω ενα ποντο σε αυτην (Sony DSC-H3 BLACK)

μου φαινεται αρκετα καλη!

την Δευτερα σε βλεπω Plaisio:033:

Μπα,δεν το κόβω τόσο σύντομα.Εκλογές & εξεταστική μέσα στη βδομάδα,καταλαβαίνεις.

Link to comment
Share on other sites

Το ότι λειτουργεί με μπαταρίες και δεν τη φορτίζεις,είναι ένα μικρό μείον,όπως εσύ το αντιλήφθηκες από τη χρήση της;;

Βασικά έχω πάρει κάτι τέτοιο και έτσι δεν αντιμετώπισα ΠΟΤΕ κανένα πρόβλημα ...:033: :033:

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω το χρηματικο σου μεχρι που μπορει να φτασει αλλα,μην παρεις sony σε καμια περιπτωση,προτημησε μια παραδοσιακα φωτογραφικη εταιρια για να αγορασεις φωτογραφικη μηχανη.Υπαρχουν πολλες canon,olympus,nikon,pentax,fuji οι οποιες εχουν μια ποιο φωτογραφικη αποψη για την φωτογραφια απο την τελειος ψηφιακη με πολυ εντονα μπλε χρωματα sony.Εγω θα σου πρωτεινα την canon powershot 630 η αν θελεις να δωσεις κατι παραπανω την 640.Σε σχεση με αυτο που εγραφες ποιο πανω για τις μπαταριες,ειναι πολυ καλυτερο να παιρνει απλες 2ΑΑ μια μηχανη,το οποιο θα σε βαλει σε ενα extra εξοδο της αγορας φορτιστη και επαναφορτιζομενων μπαταριων,αλλα στην περιπτωση που σου τελειωσει η μπαταρια στην μεση μιας καταστασης,αγοραζεις απο ενα περιπτερο και συνεχιζεις,ενω στην περιπτωση του battery pack..........

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.