Jump to content



Βοήθεια! Χάνομαι... :-)


Recommended Posts

Ξέχασα να πω ότι έχει λυθεί. :115:

Το τροφοδοτικό είχε καεί και έκαψε και την μητρική. Θέλω να ευχαριστήσω και από εδώ την Infoquest για την υποδειγματική αντιμετώπισή μου και να πω ότι με το eshop δεν έβγαλα άκρη και τους κατήγγειλα στην γραμματεία καταναλωτή. Επικοινώνησα και με την Tagan στο Αμέρικα αλλά μόλις τους είπα ότι είμαι από Ελλάδα ούτε φωνή ούτε ακρόαση. Αγόρασα άλλο τροφοδοτικό τελικώς.

Ευχαριστώ. :)

(Να μεταφερθεί στα επιλυμένα παρακαλώ)

Link to comment
Share on other sites

επ....

ταgan αγορασα και εγω...

δεν πιστευω να γινει τιποτα....

Kαλά ρε συ Δημήτρη.. Τόσα κατεβατά για τα τροφοδοτικά έχω γράψει και πήγες και μου πήρες Tagan? Ε έλεος... Δεν ξαναγράφω για τροφοδοτικά, μου φαίνεται είναι μάταιο! Δηλαδή την χειρότερη φίρμα πήγες και αγόρασες; Χίλιες φορές να έπαιρνες Tt Purepower ή TR2. Δηλαδή γιατί δεν πήρες ένα Toughpower, ΠΟΣΑ λεφτά γλύτωσες με το Tagan? Άξιζε τον κόπο;

Μ'αρέσει που έλεγες ότι θα σε κράξει ο Tsif για τις μνήμες ή το board... Εμένα που θα σε κράζω στον αίωνα τον άπαντα για το τροφοδοτικό, δεν με σκέφτηκες; :D

Εννοούν ότι η δωδεκάβολτη επαφή μητρικής-τροφοδοτικού είναι καμένη (δες την φωτογραφία).

Και έχε υπόψη σου, ότι είναι το ΤΡΙΤΟ Tagan που βλέπω να βραχυκυκλώνει την 4πινη παροχή του board (τα δύο είχαν κάψει και το υπόλοιπο pc).

Link to comment
Share on other sites

Αμάν πια, είσαι αδιόρθωτος, όλη μέρα στο forum κάνεις searching.

Ε, δεν πάει άλλο, δεν μπορώ να τα κρατάω άλλο.

ΥΓ: το νεαρό της ηλικίας σου είναι μεγάλο ελαφρυντικό, στην ηλικία σου δεν είχα ούτε το 10% των γνώσεών σου.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.