Jump to content



P5W-dead!! save raid!


d|smal

Recommended Posts

fsb400(3.2ghz) ραμ 1000 vcore auto apo bios 1.352 στο cpuz! 18sec superpi 1m! τρεχω λιγο 3dmark και πιστευω να ξεκολισω!

φυσικα ουτε drivers εχω περασει ουτε ουτε την αναλυση στα win!! την εχω 800χ600 κ ουτε το σπιτι δεν εχω μαζεψει!!

Link to comment
Share on other sites

πρωτα απ'ολα ενα μεγαλο ευχαριστω στο service του πλαισιου κ ενα πιο μεγαλο στο παλικαρι που δουλευε εκει που ηταν εξυπηρετικοτατος!! του ειπα οτι πηγα απο κοζανη κ μεσα σε μια ωρα την ειχε ελενξει κ μου ειχε κοωει πιστωτικο 130!!!!!!!! ευρω!! φυσικα δεν υπηρχε αλλη p5w να μου δωσει κ μου ειπε οτι θα μου δωσει την p5k που εκανε 200 χωρις να τους δωσω τπτ τελικα πηρα την maximus formula:057: με 67ευρω παρακαλω!!! λοιπον το ραιντ δουλευει κανονικοτατα!! το bios φυσικα ειναι σαν να βλεπω κινεζικα, υπερβολικα πολλες επιλογες κ θελει ψαξιμο!! απλα στο πρωτο μπουτ εβαλα το fsb στα 350 χωρις να πειραξω τπτ αλλο κ εννοειται πως μπηκε μπαμ μπαμ στα win!!! καλα η εικονα στο ποστ λεει πολυ!!! εχω και καποιες φωτο αλλα αργοτερα η αυριο!! εχω και τρεις εργασιες να κανω γαμ ω το κερατο μου για αυριο!!! με γεια μου κ σας ευχαριστω κ σας για τις συμβουλες!!!

Είδες πού έχουμε φτάσει φίλε; Έχουμε φτάσει στο σημείο να τους ευχαριστούμε επειδή κάνουν το αυτονόητο! Αντί να τους τρελάνουμε στις φάπες...

Link to comment
Share on other sites

Είδες πού έχουμε φτάσει φίλε; Έχουμε φτάσει στο σημείο να τους ευχαριστούμε επειδή κάνουν το αυτονόητο! Αντί να τους τρελάνουμε στις φάπες...

κοιτα με οσα εχω διαβασει εδω στα φορουμ πρεπει να ειμαι σουπερ!!! τεσπα περασμενα αυτα τωρα ερχονται καυτες μερες!!! αντε να συνεχισω το cod4 γιατι to chernobyl ειναι ολα τα λεφτα!!!!

Link to comment
Share on other sites

Είδες πού έχουμε φτάσει φίλε; Έχουμε φτάσει στο σημείο να τους ευχαριστούμε επειδή κάνουν το αυτονόητο! Αντί να τους τρελάνουμε στις φάπες...

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ:046:

Έλιωσα...

@Mooger_Fooger: Μεγεία και καλοδούλευτη!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.