Jump to content



Ήρθε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


ΣΤΕΦΑΝΑΡΑΣ

Recommended Posts

Επιτέλους ήρθε κ η VGA και το έστεισα!!!!

FOTOS σύντομα!!!

case:THERMALTAKE VE1000BWS MOZART TX BLACK WINDOW

mobo:Abit IP35Pro

CPU:Q6600

VGA: GAINWARD 8927 BLISS 8800GT 512MB PCI-E

PSU:THERMALTAKE TOUGHPOWER 700W - W0106

RAM:Crusial Kit 2 x 1024 800Mhz 4-4-4-12

HDD:2x WESTERN DIGITAL SATA2 16Mb 250Gb

Monitor:LG 19'' LCD L1900R-BF BLACK

Link to comment
Share on other sites

FOTOS και απο το τροφοδοτικό όταν πάω σπίτι γιατί είμαι στην δουλειά!Το τροφοδοτικό φίλε μου απλά τα σπάει!Έχει cable managment για να μην γίνετε ο χαμός μέσα στο case!Για τα benchmarks δεν γνωρίζω τπτ κ θα είθελα να μάθω από σας κ πολύ ευχαρρίστως να στείλω κ images!Την VGA την δοκίμασα προς το παρόν με το Test Drive και είναι σε 1280 ανάλυση με HIGH λεπτομέριες και δεν έχω κανένα πρόβλημα!Η θερμοκρασία με το FAN σε AUTO είναι γύρω στους 55βαθμους, άμα το βάλω FULL σε manual το κατεβάζει γρήγορα άλλα το κράτησα μέχρι τους 53 γιατί έκανε πολύ φασαρία!

Υ.Γ Το τροφοδοτικό αν κ έχει 14cm Fan δεν κάνει κ πολύ φασαρία!

Link to comment
Share on other sites

Το τροφοδοτικό φίλε μου απλά τα σπάει!Έχει cable managment για να μην γίνετε ο χαμός μέσα στο case!

Ι know, το ίδιο έχω. ;)

Απλά ήθελα την γνώμη σου για να την βλέπουν κι αλλοι και να ξέρουν περί τίνος τροφοδοτικού μιλάμε. Ευχαριστώ για την απάντηση man.

Υ.Γ Το τροφοδοτικό αν κ έχει 14cm Fan δεν κάνει κ πολύ φασαρία!

Ακριβώς ΓΙ'ΑΥΤΟ έχει 140άρη! ;)

Υ.Γ. Αναμένουμε τις photos από το απόγευμα.

Link to comment
Share on other sites

Με μία πρώτη μάτια στις φωτό πήγα να πω πόσο τέλειο είναι το mozart... έχοντας ρίξει ωστόσο και μια δεύτερη ματιά, δε μπορώ να μη σχολιάσω το πόσο τέλειο είναι όλο το στήσιμο, από το n4pst3r wallpaper μέχρι τα γκατζετάκια και γιατί όχι, και τα τσιγάρα! Εύγε!

Link to comment
Share on other sites

τις μνημες σου κοιτα! σωστα τις εβαλες? στο 1-2 πανε για ντουαλ?

Ναι μια χαρά είναι έτσι!!!!!!

Με μία πρώτη μάτια στις φωτό πήγα να πω πόσο τέλειο είναι το mozart... έχοντας ρίξει ωστόσο και μια δεύτερη ματιά, δε μπορώ να μη σχολιάσω το πόσο τέλειο είναι όλο το στήσιμο, από το n4pst3r wallpaper μέχρι τα γκατζετάκια και γιατί όχι, και τα τσιγάρα! Εύγε!

Thanxs ρε φίλε!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.