Jump to content



Aίσχος!!!!


Fitas

Recommended Posts

Oκ ακουστε και κατι απο καποιον που ειχε πελατες τα διαφορα αυτα καταστηματα

Ειναι πολιτικη αυτων των εταιριων, να προσλαμβανουνε ΑΣΧΕΤΟΥΣ υπαλληλους

Ειτε ειναι Γερμανος, multirama, πλαισιο, fnac κτλ κτλ, ειναι κανονας οι πωλητες να ειναι ασχετοι, και οι λογοι δεν ειναι αλλοι απο οικονομικοι

Τις προαλες δεν μπορουσα να συνεννοηθω με τον τεχνικο ενος πολυκαταστηματος υπολογιστων, και του ελεγα ''φιλε μου ειμαι τεχνικος, υπαρχει ΑΥΤΟ το προβλημα''

Ηθελε να κανει τον εξυπνο, αλλα τελικα το πιστωτικο μου κοπηκε, και κουραστηκε και παραπανω

Ελεγξτε τιμες, και αν σας κανουν αγοραστε ΨΥΧΡΑ αλλα πρωτα ενημερωθειτε για συμβατοτητες

ΜΗΝ στηριζεστε σε αυτα τα χαιβανια, δεν γνωριζουν ΤΙ-ΠΟ-ΤΑ, και προσωπικα προτιμηστε ΜΙΚΡΑ καταστηματα, εφοσον βεβαια δεν σας πουνε καμια τρελη τιμη

Θα σας πω μονο οτι εκπαιδευα πωλητες πολυκαταστηματος συγκεκριμενου ειδους προιοντων, και απο την ασχετοσυνη τους μονο που δεν μου επεσαν τα μαλλια

θα συμφωνήσω 99% μαζί σου, γιατί και εγώ εκπαίδευα πωλήτριες στα Teleclub αργότερα Action Stores, και δεν μπορείς να φανταστείς τι άκουγα και έβλεπαν τα μάτια μου, αφού ήταν πάγια τακτική τα υποκαταστήματα να έχουν κοπέλες.

Δεν μπορείτε να φανταστείτε πόσο δύσκολο είναι.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 41
  • Created
  • Last Reply
Δισκος..μου επεσε κατω 4 μερες και ηρθε καινουριος... ναι μεν ειναι λιγακι αργο αλλα αν εισαι εκτος αθηνας... ειναι η μονη λυση.

Eγω τι να πω που μου ηρθε δισκος DOA και πληρωσα για "ελεγχο" και δεν μου τον αλλαξαν?

Τωρα τον εχω και μαζευει σκονη στο ραφι...

Σε αυτο για την επραχια συμφωνω απολυτα μαζί σου.

Πάρτο από το ΠΛΑΙΣΙΟ τότε που βάζουν μεταχειρισμένα...:033: Τι άλλο να πω, μπορεί το συγκεκιμένο κατάστημα να αργεί αλλά τουλάχιστον παίρνεις καινούρια parts σε αντίθεση με το πλαίσιο που έχει γεμίσει την αγορά με μ.τ.χ.!

Mπα τα κανει και το eshop αυτα. Ισως να μην ειναι Pro στον τομεα αυτο οπως οι αλλοι αλλά οτι σπρωχνει ενα μτχούλι που και που, σπρώχνει... (2 φορες μου τυχε με VGA και φυσικα αλλαχτηκε και τις 2 χωρις κιχ)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.