Jump to content



επανεκκινησεις,σε διαστημα 4-5 sec η μια απο την αλλη


zafiropo

Recommended Posts

Το πρωι κατι πηγα να κανω στο βιος, και αλλαξα ενα σετινκ απο auto σε manual

(αφορουσε τις μνημες) χωρις να αλλαξω ομως τιποτα.

Απο τοτε και μετα, μου κανει συνεχεια επανεκκινησεις,

:105:

το συστημα ειναι της υπογραφης

Ελπιζω να μην εχω κανει καμια σοβαρη λαλακια...

Καμια ιδεα;:022:

Link to comment
Share on other sites

Aν δεν μπορείς να μπεις στο bios, τότε κάνε clear cmos (είτε με jumper ή με button αν έχει η μητρική σου) είτε απλά αφαιρώντας την μπαταρία για μερικά δευτερόλεπτα (30'' είναι καλά νομίζω)... Θα σου επαναφέρει το bios στις εργοστασιακές ρυθμίσεις. Θα λέει και στο manual της μητρικής σου πως γίνεται..

Link to comment
Share on other sites

Aν δεν μπορείς να μπεις στο bios, τότε κάνε clear cmos (είτε με jumper ή με button αν έχει η μητρική σου) είτε απλά αφαιρώντας την μπαταρία για μερικά δευτερόλεπτα (30'' είναι καλά νομίζω)... Θα σου επαναφέρει το bios στις εργοστασιακές ρυθμίσεις. Θα λέει και στο manual της μητρικής σου πως γίνεται..

Λειτουργησε το κολπο με το clear cmos,και η καρδια επανηλθε σε φυσιολογικους

κτυπους...

ευχαριστω Candyman:)

solved

Link to comment
Share on other sites

Λειτουργησε το κολπο με το clear cmos,και η καρδια επανηλθε σε φυσιολογικους

κτυπους...

ευχαριστω Candyman:)

solved

Anytime mate.. ;)

Μην ξεχάσεις να ρυθμίσεις το bios ώστε να έχεις πάλι καλή απόδοση (μην το αφήσεις στα default). Απλά πρόσεξε μην πειράξεις την ρύθμιση που άλλαξες πριν και δεν έκανε boot... :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.