Jump to content



8800 GTX


GVC

Recommended Posts

Καλησπέρα κόσμε εκλεκτέ!Για ακόμα μια φορα χρειάζομαι την σοφή σου γνώμη.Μιας και μια απόπειρα w/c στο pc οδηγήθηκε σε πανωλεθρία επειδή μερικοι είναι παντελώς άσχετοι,μα παντελώς όμως και πάνω από όλα μ$^#$ες είπα να γυρίσω στην παλιά καλή αερόψυξη.Να δηλώσω ότι έχω έναν AMD 6000 και μια 8800 GTX.Και έχω καταλήξει στα εξής κομμάτια για τον CPU και για την VGA.Υπάρχει κάτι αλλό που θα μου προτείνατε;

Υ.Γ:Αν και αυτήν την φορα μου φέρουν κάτι χωρίς βίδες θα το δέσω με πριτσίνια:098: :098: :098: :098: :098: :098: :098: :098: :098: :098: :098:

Link to comment
Share on other sites

Και συγγνωμη ρε παιδια αλλα τι θα ψυξει πανω στην καρτα γραφικων εκεινο το πραγμα? Δεν θελει μονο ο πυρηνας ψυξη θελουν και τα υπολοιπα μερη της καρτας. Μεινε με το ανεμιστηρι της αγορι μου μια χαρα ειναι.

Link to comment
Share on other sites

Και συγγνωμη ρε παιδια αλλα τι θα ψυξει πανω στην καρτα γραφικων εκεινο το πραγμα? Δεν θελει μονο ο πυρηνας ψυξη θελουν και τα υπολοιπα μερη της καρτας. Μεινε με το ανεμιστηρι της αγορι μου μια χαρα ειναι.

Και εγώ αυτής τις άποψης ήμουν man.Αλλα υπάρχει ένα τεχνικό πρόβλημα.Έχω ξηλώσει το ανεμιστιρι τις vga για να βάλω το block τις w/c.Και λέω μιας και θα ξαναγυρισω σε αερόψυξη ας βάλω κάτι άλλο.Και μιας και την zalman την έχω σε εκτίμηση να βάλω της zalman.Αλλωστε αν δεις και εδώ έχει μέσα στην συσκευασία και ψήκτρες για τις μνήμες.Και γενικά την zalman την εμπιστευομαι με κλειστά τα μάτια.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.