Jump to content



samsung αντικατασταση!


d|smal

Recommended Posts

λοιπον εχουν περασει σχεδον δυο βδομαδες απο τοτε που πηρα στην samsung τηλ και τους ειπα για την οθονη μου κ το προβλημα που εχει! μου ειπαν σε δυο μερες θα εχουν στειλει καινουρια κλπ κλπ! δυο μερες?? παιρνω τηλ την περασμενη τριτη κ τους λεω τι εγινε? ,ου λεει δεν εχουμε διαθεσιμο το μοντελο και περιμενουμε να μας στειλει η samsung! λοιπον ποσο θα περιμενω? να τους παρω τηλ και να αρχισω τα βρισιδια μπας και αποφασισουν να την αλλαξουν? τι κατασταση ειναι αυτη? μακρια απο τη samsung!!!!

Link to comment
Share on other sites

λοιπον εχουν περασει σχεδον δυο βδομαδες απο τοτε που πηρα στην samsung τηλ και τους ειπα για την οθονη μου κ το προβλημα που εχει! μου ειπαν σε δυο μερες θα εχουν στειλει καινουρια κλπ κλπ! δυο μερες?? παιρνω τηλ την περασμενη τριτη κ τους λεω τι εγινε? ,ου λεει δεν εχουμε διαθεσιμο το μοντελο και περιμενουμε να μας στειλει η samsung! λοιπον ποσο θα περιμενω? να τους παρω τηλ και να αρχισω τα βρισιδια μπας και αποφασισουν να την αλλαξουν? τι κατασταση ειναι αυτη? μακρια απο τη samsung!!!!

Φίλε τα ίδια και με philips. Την πρώτη φορά μου την αλλάξαν σε 1 μέρα με courier λόγω pixel και την άλλη περίμενα 2 βδομάδες για να έχουν διαθεσιμότητα στο μοντέλο που είχα. Την τρίτη που μου κάηκε η τηλεόραση σε 3 μέρες ήρθαν με άλλη. Είναι σουτχαίν περίπτωση μιλάμε...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.