Jump to content



τι μουφα ειναι αυτο?


DJ-XRHSTOS

Recommended Posts

τι ειναι αυτο το σιτε ρε παιδια?γιατι μου το πεταει?

http://fp.pc-on-internet.com/sws/026/?al=1&alfl=1&nums=N03CGRH9Z-FBrWQ_9AUK&login=672125&mediaid_prefix=005&asked_billing_id=2&time=312e3731

Link to comment
Share on other sites

εχω το nod 32 το παλιο.για αυτα που λες τι να επιλεξω?

LAGOS-DK added 3 Minutes and 15 Seconds later...

ρε παιδια σερνετε ολοκληρο το πψ!!!

LAGOS-DK added 7 Minutes and 35 Seconds later...

ενταξει τωρα παει πιο καλα αρα μπορώ να γραψω.πριν πηγαινε μιλαμε τοσο αργα που δεν μπορουσα καν να γραψω!!!

λιπων κανω antivirus search,spybot search,registry mechanic search,ad aware search kai erxomai na saw pv.

Link to comment
Share on other sites

Ώπα τι σε γράψαμε δηλαδη? Σου είπα ότι είσαι εκτεθειμένος και να αλλάξεις λογισμικό . Σου είπα γενική απάντηση μιας και η ερωτηση που έκανες ήταν εξίσου γενικη. Αν ειχες όρεξη θα έγραφες μια ολοκληρωμένη κατάσταση με το πως είναι κατασταση του συστηματός σου και το φαινόμενο που αντιμετωπίζεις. ..Όπως είδες στην τελική , η παροτρυνση μας, ότι πρέπει ψαχτείς σε έκανε όντως να βρεις την λύση μόνος σου κάτι το οποίο θα σου φανεί χρήσιμο στο μέλλον σε παρόμοιες περιπτώσεις...

Τέσπα, μιας και λύθηκε το πρόβλημα το θέμα κλειδώνει εδώ.Αν έχεις οποια αντιρηση για τα παραπάνω γραφόμενα μου μπορεις να μου στείλεις πμ ή αν το θες να το κουβεντιάσουμε δημόσια να ανοίξεις θέμα σε αντιστοιχη κατηγορία.

Ευχαρστώ όσους συμμετειχαν..

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.