Jump to content



zalman400 ή Tagan480?


kv3d

Recommended Posts

Πρωσοπικα θα διαλεγα το Tagan 480 ΑΛΛΑ με τη προυποθεση να μην ειναι απο τις παρτιδες που ηρθαν ελλατοματικα. Συμφωνα με το Vagouridi αυτες οι παρτιδες τελειωσαν οποτε θα το τολμουσα. Παντος σε σχεση με το Zalman, ειναι η μερα με τη νυχτα, το Tagan ειναι κλασης ανωτερο τροφοδωτικο.

Link to comment
Share on other sites

προσωπικά Tagan. To έχω κανα χρόνο περιπου και είμαι πάρα πολύ ευχαριστημένος . Μονο με OCZ 600 θα το άλλαζα. Το Zalman καλό ειναι αλλά πολύ ακριβό για 400 και δεν βγάζει τα Watt που δίνει το Tagan.

Link to comment
Share on other sites

Διαβασα και μια δημοσκοπιση πιο κατω .Οποτε σα τοπικ ειναι λιγο περιτο

Για ενα φιλο ηταν παει για Ζαλμαν.Φοβαται βλεπεται την αξιοπιστια

Ασχετο, τους δυο τελευτεους μηνες εχω προτεινει πανω απο 8000ευρο σε hardware πως θα γινει να βγαλω και καμοια προμηθεια ρε γ@μωτη:hmm:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από crmaris

προσωπικά Tagan. To έχω κανα χρόνο περιπου και είμαι πάρα πολύ ευχαριστημένος . Μονο με OCZ 600 θα το άλλαζα. Το Zalman καλό ειναι αλλά πολύ ακριβό για 400 και δεν βγάζει τα Watt που δίνει το Tagan.

Συμφωνο σε ολα τα παραπανω!!

Εγω το εχω απο την περασμενη ανοιξη προς καλοκαιρι...

Link to comment
Share on other sites

το tagan 480 εδω. δεν εχω παραπονο μιας και δεν πρεπει να ειναι απο τις κακες παρτιδες

θα πρεπει να εχεις χωρο ομως γιατι εχει AΠΕΙΡΑ ΚΑΛΩΔΙΑ!!!

μεταξυ τον απειρων (:p ) καλωδιων εχει και 20pin adapter να γινει το 20pin -> 24pin

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από FrOsT

Τagan 480 in da tower...

Το τριφοδοτικό είναι πολύ καλό και αθόρηβο... μόνο με κανα OCZ(600) θα το αλλαζα...

same here ... η κανα PCP&C αυτο το 800αρη με 950peak που εβγαλε ειναι ολα τα λεφτα!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.