Jump to content



Δεν ξεκινάει το PC λόγω password.!!!!!


Tresure

Recommended Posts

Ρε παιδιά επειδή ένας φίλος μου έχει βάλει να κάνει έναρξη ο υπολογιστής με οποιοδήποτε Button ήθελα να το βάλω και εγώ έβαλα όμως να κάνει με κωδικό έναρξη πάτησα το Password αλλά τώρα δεν ανάβει ο υπολογιστής ούτε από το κουμπί ούτε με τον κωδικό που πατάω ο οποίος είναι ο σωστός...

καμία ιδέα? επείγιν παιδιάαααααααααααααααααααααα:087: :087: :087:

Link to comment
Share on other sites

παιδιά και ένας φίλος μου, μου είπες να βγάλω την μπαταρία την στρόγγυλη δεν λέτε που είναι κοντά στην motherboard; τι εννοείς clear cmos tsif ;:(

tacta είναι κανονικά είναι το πρώτο πράγμα που κοίταξα.

Link to comment
Share on other sites

παιδιά και ένας φίλος μου, μου είπες να βγάλω την μπαταρία την στρόγγυλη δεν λέτε που είναι κοντά στην motherboard; τι εννοείς clear cmos tsif ;:(

Το ίδιο πράμα είναι, κάν'το αν δε μπορείς αλλιώς.

Link to comment
Share on other sites

παιδιά και ένας φίλος μου, μου είπες να βγάλω την μπαταρία την στρόγγυλη δεν λέτε που είναι κοντά στην motherboard; τι εννοείς clear cmos tsif ;:(

Δες στο δικό μου mobo που βρίσκετε .... κάπως έτσι είναι και στο δικό σου :001:

attachment.php?attachmentid=18648&d=1200339354

όσο για το clear cmos διάβασε στο manual της μητρικής πώς το κάνεις .. συνήθως ενώνεις 2 ακίδες (jumpers)

post-3234-1442174901,4975_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.