Jump to content



καιγομαι


gijo

Recommended Posts

παιδια προβλημα εχω ενα pc το οποιο οποιοδιποτε εικονιδιο και νβα πατησω μου βγαζει ενα παραθυρακι dos και μου λεει οτι ι διεργασια απετυχε c:/ windows/system32/rundll32.exe

H ntvdm cpu αντιμετωπισε μια οδηγια που δεν ειναι εγκηρη

cs:0df9 ip:0105 op:fe ff 90 90 90 καντε κλικ στο κλησημο για να τερματησετε την εφαρμογη.τι ειναι αυτο και πωσ διορφονετε?το pc φοραει χρ home edition ενημερομενα

str8salonika added 28 Minutes and 36 Seconds later...

κατι ακομα στα αρχια autostart υπαρχει ενα που λεει kernel fault check.τι ειναι αυτο?

Link to comment
Share on other sites

Οκ το φορματ δεν είναι η πρώτη μας λυση αλλα η τελευταια. Το πρώτο πράγμα ειναι να κάνεις System restore σε προηγούμενη ημερομηνία.Αν αυτό δεν είναι δυνατό δοκίμασε να μπείς είτε σε safe mode είτε να μπεις με άλλο χρήστη στο pc να δεις αν κάνει το ίδιο. Υπάρεχει περίπτωση να έχει φάει corruption το profil του χρήστη και να στο κάνει. Αν ναι πες μας να σου πω τι θα κάνεις.Αν δεν είναι τίποτα απο αυτα τότε το cd των ΧΡ και κανε επιδιώρθωση του λειτουργικου. δεν υπάρχειπερίπτωση να χάσεις κάποια αρχεία γιατί η επανεγκατάσταση απλά ξαναπερνάει αρχεία του λειτουργικού οπότε αν κάποιο έχει χαθεί ή αλοιωθεί θα επανέλθει....

Link to comment
Share on other sites

ευχαρηστω παρα πολυ παιδια για τισ απαντησεισ σασ

τελικα θα σασ ενημερωσω το απογευμα για το τι καναμε τελικα

δεν μου δεχετε να μπω σε αλλο χρηστη

απο safe mode κανει παλι το ιδιο

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.