Jump to content



Laptop + Vista = μπέρδεμα ! ! !


Silender

Recommended Posts

Καλησπέρες

Πρόσφατα προχώρησα σε αγορά laptop για τη δουλειά μου και μιας και θα αγόραζα λειτουργικό είπα να μην πάρω τα παλαιά πλέον "Windows XP" οπότε αγόρασα τα "Windows Vista Home Premium" διότι τα XP τα γνωρίζω σε ένα ικανοποιητικό επίπεδο και είπα να μάθω το νέο λειτουργικό του Bill.(Για τους Linouxaδες πριν αρχίσουν να πετάνε πέτρες να ενημερώσω πως έχω στην άκρια ενα partition για Ubuntu[που θα μου πάει θα το μάθω το ρημάδι] :033: ).

Έχω κάποια προβληματάκια. Στο πλάι στα XP έβγαζε κάποια σύντομα links για το "o Υπολογιστής μου", "Έγγραφα" κλπ, κλπ... και μία μικρή προ επισκόπηση των αρχείων. Κάπως το έβγαλα και δεν ξέρω από που θα το ενεργοποιήσω πάλι.\

H όποια βοήθεια καλοδεχούμενη. Έχω και κανα δυό απορίες ακόμη αλλά μου διαφεύγουν αυτή τη στιγμή. Θα ξαναποστάρω μόλις θυμιθώ.

Link to comment
Share on other sites

Έχω κάποια προβληματάκια. Στο πλάι στα XP έβγαζε κάποια σύντομα links για το "o Υπολογιστής μου", "Έγγραφα" κλπ, κλπ... και μία μικρή προ επισκόπηση των αρχείων. Κάπως το έβγαλα και δεν ξέρω από που θα το ενεργοποιήσω πάλι.\

Στα ΧΡ για να τα εμφανίσεις πας με δεξί κλιλ στο ''ο υπολογιστής μου''- ιδιότητες - για προχωρημένους - επιδόσεις ''ρυθμίσεις'' - εφε προβολής - τσεκάρεις το '' χρηση κοινών εργασιών στους φακέλους'' .

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.