Jump to content



1950 pro


gijo

Recommended Posts

παιδια για αλλη μια φορα χρειαζομαι την βοηθεια σας.εχω την ενλογο καρτα

σε ενα συστημα με ενα πρεσσκοτ στα 3,2 gigabyte mobo kai 2 giga ram

το θεμα μου ειναι οτι δεν τρεχει η καρτα κανονικα.εξηγουμε χωρισ τον οδηγο τησ μπενει παραθηρα κανονικα.μολισ βαλω τον οδηγο μετα το παραθηρακι που λεει windows xp και πριν το καλωσ ορησατε σβηνει η οθωνη και δεν ξαναδιχνει τιποτα ενω τα παραθηρα ανηγουν κανονικα.σε ασφαλη λυτουργια αναβει κανονικα.εχω δοκιμασει πολα ccc αλλα και παλι τιποτα.τι μπορει να φτεει?

Link to comment
Share on other sites

το φανταστικα οτι το ειπεσ για αυτο

το θεμα ειναι οτι την ολη φαση μου την κανει μετα που μου καηκε το μοβο μου ενα dfi και απο τοτε δεν λεει να δουλεψει σωστα σε κανενα μοβο σε ολα μου κανει το ιδιο πραγμα

Link to comment
Share on other sites

Εγώ με 550W τροφοδοτικό δέν είχα πρόβλημα.

το θεμα ειναι οτι την ολη φαση μου την κανει μετα που μου καηκε το μοβο μου ενα dfi και απο τοτε δεν λεει να δουλεψει σωστα σε κανενα μοβο σε ολα μου κανει το ιδιο πραγμα

Μήπως λέω μήπως πήρε και ή κάρτα λίγο απο το κάψιμο της μητρικής?????

Για εξετασέ την λίγο οπτικά για τίποτα αλλοιώσεις στην επιφάνεια αλλιώς στο SERVICE.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.