Jump to content



Προβλημα ....!!!


bluesattack1442169183

Recommended Posts

Παιδια εχω το παρακαατω προβλημα ...οπως τα λει ο τυπος ακριβως ...και μου βγαζει/γραφει τα ιδια πραγματα ακριβως..

http://www.pcreview.co.uk/forums/thread-1135078.php

Δηλαδη οταν βαζω ενα cd μεσα στο dvd rom μου (η στο dvd recorder ) μου κανει αυτο το πραγμα.

Αλλαξα dvd rom και καλωδιο (ειναι σατα dvd rom ) και ενω στα πρωτα 4 , 5 cd δεν μου το εκανε και νομιζα οτι ησυχασα..σημερα νατο παλι το προβλημα ...αρα δεν εφταιγε το παλιο μου dvd.

Το dvd recorder δεν το αλλαξα...βεβαια το προβλημα εμφανιζεται στο dvd rom (γιατι εκει βαζω τα cd συνηθως)..αλλα μου το εχει κανει μια φορα και στο rec.Eιναι συνδεδεμενα με το ιδιο καλωδιο τροφοδοτικου απο το corsair.

Δεν θυμαμαι ποτε η δεν ετυχε να μου το κανει οταν βαζω αντι για cd μεσα dvd !!!

Kαμμια ιδεα ? Δεν πολυβρηκα χρησιμο αυτα που λλει το λινκ..και το viewer απο το control panel δεν μου εδωσε και καμμια πληροφορια ειδικη..κατι νουμερα parametres κλπ εγραφε....

Βοηθεια παιδες !!!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.