Jump to content


Βοηθεια σε συνθεση AMD - Ειμαι ολος αυτια :)


cxmgp

Recommended Posts

Ενταξει δηλαδη με τα 450watt μπροστα 125W thermal power του 9750 + τα υπολοιπα του συστηματος? Ανυσηχω, γιατι ειχα κανει αυτη την ερωτηση και δεν με καθησυχασατε :) ,και αυριο το πρωι μαλλον κανω την παραγγελεια

τόσες προτάσεις σου έγιναν και τελικά δεν έχεις γράψει την τελική σύνθεση που κατέληξες οπότε τί να σε καθησυχάσουμε?;) αφου δε ξέρουμε ποια ακριβώς μητρική θα βάλεις.:105:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 47
  • Created
  • Last Reply
τόσες προτάσεις σου έγιναν και τελικά δεν έχεις γράψει την τελική σύνθεση που κατέληξες οπότε τί να σε καθησυχάσουμε?;) αφου δε ξέρουμε ποια ακριβώς μητρική θα βάλεις.:105:

Η καθησυχαση ειναι για το 450psu με τον Phenom και την ati3450.

Εχεις δικιο αργησα να γραψω την τελικη προταση, αλλα και γω ενα πιονακι ειμαι :)

Ευχαριστω θερμα ολους σας για το χρονο που σπαταλησατε!!!

Λεμε για το παρακατω:

ujial18kskjhwktn6sl5_thumb.jpg

edit: +win vista 64

Link to comment
Share on other sites

Εχω κανει και αυτο το εφεδρικο σε περιπτωση (αυριο) αλλαξει γνωμη για την τιμη.

Ειναι με windows xp στα 733euro (x2 5200 65nm, 2gb ram 800Mhz, 250gb HD, 19", Heroichi 385watt )

http://www.imageshack.gr/view.php?file=4ta6yy7wndshgize85tt.jpg

Σε περιπτωση που βγαλω την ati3450 και βαλω μια motherboard με chipset 780g, η τιμη πεφτει στα 700euro

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.