Jump to content



καινουργιο pc για 1200€


innova1442169133

Recommended Posts

Α, τον τροπο που εκφραζομαι τον προσεξες, τον τροπο όμως που εκφραστηκαν οι αλλοι (στους οποιους και απαντησα) τον παραβλεπεις επιδεικτικα…

Γιατι δεν κανεις αναλογη παρατηρηση και στον φιλο που με ειπε τρελαρα? Γιατι αυτή η επιλεκτικη ευαισθησια μόνο σε μενα (που πρωτος δεχτηκα αναιτια επιθεση)?

Πως θες να σου απαντησω κιολας σοβαρα στο post σου όταν αντιμετωπιζω τετοια κατασταση?

Για να συνεχιστουν οι ειρωνιες και οι υβρεις?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 65
  • Created
  • Last Reply
Kαι γιατι να μη παρει απ τον Κωτσοβολο το εξης συστημα

ΑΜD Phenom 9500X4

..................

Windows Vista Premium

για 800€?...

Αν προσέξεις το αρχικό σου ποστ λες την προτασή σου υπο μορφή ερωτήματος(ρητορικού ίσως??),τότε γιατί τα παίρνεις οταν σου απαντάνε άλλοι και θεωρείς πως στα πρήζουν?

Εγω με αυτό το σκεπτικό σου απάντησα πάντως.

Α, τον τροπο που εκφραζομαι τον προσεξες, τον τροπο όμως που εκφραστηκαν οι αλλοι (στους οποιους και απαντησα) τον παραβλεπεις επιδεικτικα…

Γιατι δεν κανεις αναλογη παρατηρηση και στον φιλο που με ειπε τρελαρα? Γιατι αυτή η επιλεκτικη ευαισθησια μόνο σε μενα (που πρωτος δεχτηκα αναιτια επιθεση)?

Πως θες να σου απαντησω κιολας σοβαρα στο post σου όταν αντιμετωπιζω τετοια κατασταση?

Για να συνεχιστουν οι ειρωνιες και οι υβρεις?

Κοίτα εκνευρίστηκα γιατί κάθησα και έγραψα ενα ποστ που σου απάντησα με επιχειρήματα και μετά διαβάζω απο σένα μια απάντηση που μας βάζεις όλους στο ίδιο τσουβάλι με προσβλητικές λέξεις.

Τώρα όπως σου απάντησαν οι άλλοι δεν είναι θέση μου να ασχολήθω παραπάνω, εκτός οτι υπάρχουν και οι moderators υπάρχει και κουμπάκι που μπορείς να κάνει report τα post αυτά αν θεωρείς πως σε θίξανε.. οχι να απαντάς έτσι και να τους παίρνει όλους η μπάλα..

Ναι, το ειπα οτι δε συνιστωνται αλλα τι γινεται οταν ο χρηστης δε ξερει απο συναρμολογηση/επιλογη εξαρτηματων?

Στο έχουν απαντήσει και αυτό, και e-shop και πλαισιο στα συναρμολογούν δωρεάν.. και αν δε ξέρεις απο επιλογή εξαρτημάτων ρωτάς σε φόρουμ όπως εδω..

Link to comment
Share on other sites

Τα παίρνει όλα από ένα μαγαζί, το οποίο του τα συναρμολογεί δωρεάν.

Το ξερω φυσικα αυτό, όλα σχεδον τα συστηματα μου ως τωρα στο Πλαισιο τα εχω συναρμολογησει. Αλλα πρεπει να ξερεις τι εξαρτηματα θα ζητησεις, αν περιμενεις απ αυτους να σου πουν τοτε είναι σα να παιρνεις ετοιματζιδικο.

Σημειωσε ότι τα ετοιματζιδικα είναι συνηθως φτηνοτερα. Το να αγοραζεις ένα-ένα τα εξαρτηματα σου ερχεται ακριβοτερα.

Αν προσέξεις το αρχικό σου ποστ λες την προτασή σου υπο μορφή ερωτήματος(ρητορικού ίσως??),τότε γιατί τα παίρνεις οταν σου απαντάνε άλλοι και θεωρείς πως στα πρήζουν?

Εγω με αυτό το σκεπτικό σου απάντησα πάντως.

Oταν παει καποιος να απαντησει με μια προταση όπως τοσοι αλλοι και δεχεται συνεχως καταιγισμο αρνητικων σχολιων που θα τον αναγκασουν να ανταπαντησει, αυτό δεν είναι πρηξιμο και χασιμο χρονου?

Κοίτα εκνευρίστηκα γιατί κάθησα και έγραψα ενα ποστ που σου απάντησα με επιχειρήματα και μετά διαβάζω απο σένα μια απάντηση που μας βάζεις όλους στο ίδιο τσουβάλι με προσβλητικές λέξεις.

Ειπαμε, δεν είναι δυνατον να απανταω νηφαλια σε posts όταν δεχομαι παρομοια ομαδικη επιθεση και χαλαζι υβρεων.

Oι προσβλητικες λεξεις ηταν απλα απαντηση στις προσβλητικες λεξεις που δεχτηκα, σου θυμιζω και παλι.

Τώρα όπως σου απάντησαν οι άλλοι δεν είναι θέση μου να ασχολήθω παραπάνω, εκτός οτι υπάρχουν και οι moderators υπάρχει και κουμπάκι που μπορείς να κάνει report τα post αυτά αν θεωρείς πως σε θίξανε.. οχι να απαντάς έτσι και να τους παίρνει όλους η μπάλα..

Aς κανουν οι αλλοι rerort με το κουμπακι τοτε… Εγω όταν θιγομαι απαντω αμεσως. Εσυ συνηθιζεις να πατας το… κουμπακι όταν θεωρεις ότι θιγεσαι? Προφανως όχι, οπως δειχνει και το μυνημα σου.

Στο έχουν απαντήσει και αυτό, και e-shop και πλαισιο στα συναρμολογούν δωρεάν.. και αν δε ξέρεις απο επιλογή εξαρτημάτων ρωτάς σε φόρουμ όπως εδω..

Δεν μου αρεσει το υφος σου, τι θα πει «μου το εχουν απαντησει και αυτό»?… Δε ρωτησα κατι για να μου απαντησουν, μιλας σε α' πληθυντικο ενώ βαζεις και το «και», όλα αυτά για να δημιουργησεις εντυπωσεις. Πρεπει να τα κοψεις αυτά αν θες να εχεις επιπεδο στη κουβεντα;)

Link to comment
Share on other sites

Το ξερω φυσικα αυτό, όλα σχεδον τα συστηματα μου ως τωρα στο Πλαισιο τα εχω συναρμολογησει. Αλλα πρεπει να ξερεις τι εξαρτηματα θα ζητησεις, αν περιμενεις απ αυτους να σου πουν τοτε είναι σα να παιρνεις ετοιματζιδικο.

Υπάρχουν καταστήματα που ό,τι δεν έχουν το αγοράζουν από αλλού και δεν σπρώχνουν τα δικά τους, π.χ. Digibyte (αν θυμάμαι καλά), στουρνάρη ψηλά αριστερά γωνία.

Link to comment
Share on other sites

Δεν μου αρεσει το υφος σου, τι θα πει «μου το εχουν απαντησει και αυτό»?… Δε ρωτησα κατι για να μου απαντησουν, μιλας σε α' πληθυντικο ενώ βαζεις και το «και», όλα αυτά για να δημιουργησεις εντυπωσεις. Πρεπει να τα κοψεις αυτά αν θες να εχεις επιπεδο στη κουβεντα;)

Αν έχει την καλοσύνη να κοιτάξεις την 2η σελίδα θα δεις τα 2 μηνύματα που παραθέτω απο κάτω.. εγω εκεί αναφερόμουν οτι σου έχουν απαντηθεί και γιατί να μην πάρει το σύστημα που πρότεινες και για το επιχείρημα οτι πρέπει να το συναρμόλογήσεις μόνο σου.

Που είδες λοιπόν οτι το "και" που έβαλα οτι ήταν για να δημιουργήσει εντυπώσεις?

Αυτο το συστημα ειναι υποδεεστερο και ελλιπες αλλα επισης πρεπει να το συναρμολογησεις και μονος σου. Ενω το ετοιματζιδικο ειναι ετοιμο απο μονο του και με εγγυηση:001:
Υποδεέστερο για πες το γιατί?

Στο συναρμολογεί το eshop δωρεάν και με εγγύηση

Τέσπα δεν προχωρώ

Στο μανάβη πας και αγοράζεις μαρούλια

Στο supermarket τα πάντα

και στο κομπιουτερομάγαζα pc

Έκαστος στο είδος του και ο Λουμίδης στο καφέ.... :p

Α και αν το υφος μου είναι περίεργο που σου έγραψα "σου το εχουν απαντησει και αυτό" εσυ που έγραψες "Πρεπει να τα κοψεις αυτά" τί είναι? νομίζω πως η απάντηση είναι προφανής.

Το ξερω φυσικα αυτό, όλα σχεδον τα συστηματα μου ως τωρα στο Πλαισιο τα εχω συναρμολογησει. Αλλα πρεπει να ξερεις τι εξαρτηματα θα ζητησεις, αν περιμενεις απ αυτους να σου πουν τοτε είναι σα να παιρνεις ετοιματζιδικο.

Σημειωσε ότι τα ετοιματζιδικα είναι συνηθως φτηνοτερα. Το να αγοραζεις ένα-ένα τα εξαρτηματα σου ερχεται ακριβοτερα.

Συνήθως σου έρχεται ακριβότερα επειδή βάζεις καλά κομμάτια και όχι του σωρού.. τα έτοιμα πάντα θα έχουν μερικά πράγματα τελείως φτηνιάρικα. Σπανιότερα πέφτεις σε περίπτωση ξεστοκαρίσματος.

Oταν παει καποιος να απαντησει με μια προταση όπως τοσοι αλλοι και δεχεται συνεχως καταιγισμο αρνητικων σχολιων που θα τον αναγκασουν να ανταπαντησει, αυτό δεν είναι πρηξιμο και χασιμο χρονου?

Όχι ρε συ δεν είναι πρήξιμο,εδώ είναι φόρουμ συζητήσεως όχι διαμάχης.. δε σου είπε κανεις να ανταπαντήσεις.. εγω πχ αν κάνω μια πρόταση και βγούν και πουν 2-3 πράγματα σε αυτή το θεωρώ τελειώς φυσιολογικό και αν ειδικά με διορθώσουν σε κάποια πράγματα ίσα ίσα θα χαρώ γιατί ενδεχομένος να μην τα ήξερα-δεν τα είχα σκεφτεί.

Aς κανουν οι αλλοι rerort με το κουμπακι τοτε… Εγω όταν θιγομαι απαντω αμεσως. Εσυ συνηθιζεις να πατας το… κουμπακι όταν θεωρεις ότι θιγεσαι? Προφανως όχι, οπως δειχνει και το μυνημα σου.

Εσυ συνηθίζεις να απαντάς όταν θίγονται άλλοι? προφανώς σε αυτά που αναφέρονται σε μένα θα απαντήσω, σε αυτά που αναφέρονται σε άλλους ας απαντήσουν αυτοί, δε νομίζω να χρειάζεται κάποιος υπεράσπιση.

Ειπαμε, δεν είναι δυνατον να απανταω νηφαλια σε posts όταν δεχομαι παρομοια ομαδικη επιθεση και χαλαζι υβρεων.

Oι προσβλητικες λεξεις ηταν απλα απαντηση στις προσβλητικες λεξεις που δεχτηκα, σου θυμιζω και παλι.

Οπότε τώρα που είσαι πια νηφάλιος περιμένω μια συγνώμη και για τα προηγούμενα(που μας χαρακτήρισες όλους κάπως χωρίς να έχω γραψει ποτε κάτι προσβλητικό για σένα) και για τα "να τα κόψεις" που έγραψες πιο πάνω.. για να δούμε λοιπόν τώρα αν έχεις το επίπεδο στο οποίο αναφέρθηκες.

Link to comment
Share on other sites

Αν έχει την καλοσύνη να κοιτάξεις την 2η σελίδα θα δεις τα 2 μηνύματα που παραθέτω απο κάτω.. εγω εκεί αναφερόμουν οτι σου έχουν απαντηθεί και γιατί να μην πάρει το σύστημα που πρότεινες και για το επιχείρημα οτι πρέπει να το συναρμόλογήσεις μόνο σου.

Noμιζω ότι σου εξηγησα ότι εγω δεν ρωτησα κατι εδώ ώστε να μου απαντηθει.

Εσενα πως θα σου φαινοταν αν σου σχολιαζαν συνεχως και αρνητικα αυτό που προτεινεις απαντωντας σε ένα thread?

Παντως το ότι «μου απαντησαν» δε σημαινει κατι, ουτε ότι εχω αδικο. Όπως ειδες, ανταπαντησα. Το θεμα είναι γιατι να γινεται αυτό το ασκοπο χασιμο χρονο με ομαδικες επιθεσεις σε βαρος μου. Βλεπεις τι γινεται τωρα, καθεσαι συνεχεια και μου γραφεις μυνηματα σε ξενο thread, εγω υποχρεωνομαι να απανταω και όπως ειπες και ο EliasKir το εχουμε *****…..

Α και αν το υφος μου είναι περίεργο που σου έγραψα "σου το εχουν απαντησει και αυτό" εσυ που έγραψες "Πρεπει να τα κοψεις αυτά" τί είναι? νομίζω πως η απάντηση είναι προφανής.

Δε μου λες τωρα, συνεχιζεις να κανεις πως δε καταλαβαινεις?

Προηγουμενως δεν ειπες τιποτα για τα υβριστικα που δεχτηκα ενώ όμως σχολιασες την (ευλογη) απαντηση μου.

Τωρα παλι σχολιαζεις γιατι ειπα «πρεπει να τα κοψεις αυτά» λες και δεν το αιτιολογησα, λες και το ειπα ετσι χωρις λογο.

Νομιζω ότι πρεπει να σοβαρευτεις λιγο και θα σου ξαναπω ότι πρεπει να τα κοψεις αυτά τα κολπακια…

Συνήθως σου έρχεται ακριβότερα επειδή βάζεις καλά κομμάτια και όχι του σωρού.. τα έτοιμα πάντα θα έχουν μερικά πράγματα τελείως φτηνιάρικα. Σπανιότερα πέφτεις σε περίπτωση ξεστοκαρίσματος.

O νεος 4πυρηνος amd είναι φτηνιαρικος?

Από κει και περα υπαρχουν εξαρτηματα μεν ακριβα αλλα μπορει να είναι περιττα για έναν νέο χρηστη που μπορει να κανει τη δουλεια του και με κατι πιο light. Σε κάθε περιπτωση ο χρηστης αποφασιζει τι χρειαζεται και με βαση τη τσεπη του.

Εσυ συνηθίζεις να απαντάς όταν θίγονται άλλοι? προφανώς σε αυτά που αναφέρονται σε μένα θα απαντήσω, σε αυτά που αναφέρονται σε άλλους ας απαντήσουν αυτοί, δε νομίζω να χρειάζεται κάποιος υπεράσπιση.

Μαλλον εδώ δε καταλαβες τι ειπα:

Μου προτεινες να παταω το κουμπακι όταν θιγομαι κι εγω σου απαντησα πως δεν θαπρεπε να μου προτεινεις κατι τετοιο όταν εσυ ο ιδιος δεν το εφαρμοζεις.

Οπότε τώρα που είσαι πια νηφάλιος περιμένω μια συγνώμη και για τα προηγούμενα(που μας χαρακτήρισες όλους κάπως χωρίς να έχω γραψει ποτε κάτι προσβλητικό για σένα) και για τα "να τα κόψεις" που έγραψες πιο πάνω.. για να δούμε λοιπόν τώρα αν έχεις το επίπεδο στο οποίο αναφέρθηκες.

Πιστευω ότι μετα απ την αναγνωση αυτου και του προηγουμενου μυνηματος μου, θα παραδεχτεις ότι εσυ εισαι αυτος που πρεπει να ζητησει συγνωμη και για εκφρασεις τυπου «κρυφτηκες πισω από υβριστικες λεξεις» «η συμβουλη σου τι τα θες τα φορα ταιριαζει σε σενα» και για την επιλεκτικη σου «ευαισθησια» απεναντι μου και το γενικοτερο υφος σου(βλ. εκφρασεις στυλ «στο εχουν απαντησει και αυτό» λες και οφειλα να παρω απαντηση ή λες και πηρα αποστομωτικη απαντηση) και για το ότι με παρεσυρες σε αυτο τον αχρηστο διαλογο χανοντας τοσο χρονο χωρις λογο.

Link to comment
Share on other sites

goldenape δεν ασχολουμε αλλο.. προπαντως γιατι ο EliasKir εχει δικιο.

εγω προσπάθησα να σου εξηγήσω κάποια πράγματα με ευγενικό τρόπο αλλά εσυ το χαβά σου..

σαν τελευταία συμβουλή και ΑΝ θες την ακους.. κάτσε σε μια βδομαδα να διαβάσεις ολόκληρο το θέμα(όπως έκανα εγω 2 φορές), το τι έχεις απαντήσει και τι σου έχω απαντήσει και ίσως παρελπίδα καταλάβεις..

τερμα απο μενα,οτι θες κ ΑΝ θες κατι με pm.

ζητώ συγνώμη απο το παλικάρι που άνοιξε το θέμα που του το ******.

Link to comment
Share on other sites

Xαιρομαι που συμφωνεις οτι ο EliasKir εχει δικιο, το καταλαβες ομως λιγο αργα.

Βλεπω οτι συνεχιζεις να βλεπεις τα πραγματα μόνο απ τη δικη σου πλευρα, δηλαδη κοντοφθαλμα και αφελως.

Δεν εχω καποιον χαβα, αυτον τον εχεις εσυ που δηλωνεις με στομφο οτι...προσπαθησες να μου εξηγησεις καποια πραγματα, ευγενικα κιολας(!), ενω προφανως ολα αυτα που προσπαθησα εγω να σου εξηγησω τα πεταξες στο καλαθι των αχρηστων.

Ελπιζω τουλαχιστον να κρατησεις την υποσχεση σου και να μην ενοχήσεις αλλο (σημ. το θεμα το εκτυπωσα και το διαβασα ολο με την ησυχια μου, αυτο αλλωστε το καταλαβαινει κανεις και απ τα μυνηματα μου).

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη αν παει το παιδι κ παρει PC απο τον κωτσοβωλο (LOL) παιζει να σε βριζει για μια ζωη?δηλαδη υπαρχουν πλαισια eshop κ καποια αλλα κ θα παει να παρει απο μαγαζι με φριτεζες κ κουζινες ετοιμο pc που βαζουν οτι τους εχει μεινει στισ αποθηκεσ τους?ελεος δηλαδη.Πας πλαισιο κ το απογευμα εχεισ πισω πχ την καμμενη καρτα γραφικων σου τιν ιδια σε καινουργια η αν δεν υπαρχει στην αγορα αμμεσα αντικατεστημενη με καρτα αντιστοιχησ τεχνολογιας.Αυτα τα κανουν τα Ηλεκτρονικη αθηνων κ ο Κωτσοβολοσ?Απλα δεν υπαρχει.Καθε μαγαζι για την ειδικοτητα του.Τα παιδια εχουν προτεινει πολυ καλα μηχανιματα πιστευςω φιλε μου να βρεισ την ακρη

ps goldenape απλα roflaro με τα επιχειρηματα σου :p

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη εσυ τι νομιζες, οτι οποιος αγορασει εκτος πλαισιου και e-shop του χαλανε σιγουρα και μετα βριζουν αυτες τις αλυσσιδες μια ζωη?...

Οπως πουλανε τηλεορασεις, ψυγεια, φουρνους ετσι πουλανε και pc. Που το βλεπεις το παραξενο? Αν σε συμφερει κατι θα το παρεις.

Τουλαχιστον ο Κωτσος ειναι διπλά και αν χαλασει κατι το πας αμεσως πισω(οπως ειχα παει εγω μια τηλεοραση), ενω στο e-shop στη Θεσσαλονικη πως θα το πας πισω?? Συνεπως ο Κωτσος θα προτιμηθει του e-shop, εαν υπαρξει κατι που σε ενδιαφερει στην ιδια τιμη.

Kι αν πας καμμενη καρτα στο πλαισιο νομιζεις οτι θα στη φτιαξουν τσαμπα?

Κι αν η καρτα ειναι απο αλλο μαγαζι νομιζεις οτι θα αρνηθουν να στη φτιαξουν?

Το Πλαισιο δεν σου βαζει "οτι εχει μεινει στις αποθηκες του"?

Δεν roflareis, απλα flammareis (ασε και την ανορθογραφια σου).

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη αν παει το παιδι κ παρει PC απο τον κωτσοβωλο (LOL) παιζει να σε βριζει για μια ζωη?δηλαδη υπαρχουν πλαισια eshop κ καποια αλλα κ θα παει να παρει απο μαγαζι με φριτεζες κ κουζινες ετοιμο pc που βαζουν οτι τους εχει μεινει στισ αποθηκεσ τους?ελεος δηλαδη.Πας πλαισιο κ το απογευμα εχεισ πισω πχ την καμμενη καρτα γραφικων σου τιν ιδια σε καινουργια η αν δεν υπαρχει στην αγορα αμμεσα αντικατεστημενη με καρτα αντιστοιχησ τεχνολογιας.Αυτα τα κανουν τα Ηλεκτρονικη αθηνων κ ο Κωτσοβολοσ?Απλα δεν υπαρχει.Καθε μαγαζι για την ειδικοτητα του.Τα παιδια εχουν προτεινει πολυ καλα μηχανιματα πιστευςω φιλε μου να βρεισ την ακρη

ps goldenape απλα roflaro με τα επιχειρηματα σου :p

Σοβαρεψου και γραψε κατι ουσιαστικο...

Link to comment
Share on other sites

Έκαστος στο είδος του πιστεύω κι εγώ, αλλά ο κόσμος που αγοράζει από πολυκαταστήματα ηλεκτρονικών σπάνια ξέρει τι θα πει rma την κάρτα γραφικών οπότε όλοι χαρούμενοι είναι.

ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ

θα παρακαλούσα να ηρεμήσουν τα πνεύματα γιατί η κοιλιά μου ακόμη πονάει από χτες και θα προτιμούσα λίγη ηρεμία (προσπαθώ ευγενικά να πω: "προσοχή στους χαρακτηρισμούς και τις απότομες εκφράσεις)

Link to comment
Share on other sites

Σοβαρεψου και γραψε κατι ουσιαστικο...

Τι πιο ουσιαστικο απο το να εχεις εγγυηση κ αμεση αντικατασταση.Γενικα δεν υπαρχη συζητηση για το απο που ειναι καλυτερο να αγοραζεις PC αλλα περι ορεξεως κολοκυθοπιτα.

Δηλαδη εσυ τι νομιζες, οτι οποιος αγορασει εκτος πλαισιου και e-shop του χαλανε σιγουρα και μετα βριζουν αυτες τις αλυσσιδες μια ζωη?...

Οπως πουλανε τηλεορασεις, ψυγεια, φουρνους ετσι πουλανε και pc. Που το βλεπεις το παραξενο? Αν σε συμφερει κατι θα το παρεις.

Τουλαχιστον ο Κωτσος ειναι διπλά και αν χαλασει κατι το πας αμεσως πισω(οπως ειχα παει εγω μια τηλεοραση), ενω στο e-shop στη Θεσσαλονικη πως θα το πας πισω?? Συνεπως ο Κωτσος θα προτιμηθει του e-shop, εαν υπαρξει κατι που σε ενδιαφερει στην ιδια τιμη.

Kι αν πας καμμενη καρτα στο πλαισιο νομιζεις οτι θα στη φτιαξουν τσαμπα?

Κι αν η καρτα ειναι απο αλλο μαγαζι νομιζεις οτι θα αρνηθουν να στη φτιαξουν?

Το Πλαισιο δεν σου βαζει "οτι εχει μεινει στις αποθηκες του"?

Δεν roflareis, απλα flammareis (ασε και την ανορθογραφια σου).

Σε forum γραφω δεν γραφω εξετασεις man.Δεν εχεις τι να πεις κ ασχολησε με τις ορθογραφιες και @@.Ο Stred εχει δικαιο ο καθε ενας στο ειδος του.

Και ναι αν πας καρτα στο πλαισιο θα στην φτιαξουν εννοειτε τσαμπα εφοσον ειναι στην εγγυηση που συνυθως ειναι 3 χρονια.Ρωτα και κανενα και μετα απαντα.οκ ΧρυσοΠιθηκι?

Link to comment
Share on other sites

Οι μοντέρς πηγαν να μοντάρουν το φιλμ:033:

Και ναι αν πας καρτα στο πλαισιο θα στην φτιαξουν εννοειτε τσαμπα εφοσον ειναι στην εγγυηση που συνυθως ειναι 3 χρονια.Ρωτα και κανενα και μετα απαντα.οκ ΧρυσοΠιθηκι?

Kαλα, για εγγυηση εννοειται. Αλλα εγγυηση δινουν ολοι, και ο Κωτσ/λος. Οπως μολις ειπα, μια ΤV που μου χαλάσε τη πηγα πισω και μου την αλλαξαν αμεσως. Φαντασου ποσο πιο ευκολο θα ειναι ενα PC τη στιγμη που οι ανθρωποι εφοσον δεν θα ειναι (οπως λές) ειδικοι στα pc, θα στο αλλαξουν με ευκολια, ενω οι τεχνικοι του πλαισιου θα το "ψειρισουν" και μπορει πχ. να διακρινουν μια καμμενη ram και να σου πουν -φιλε, το βραχυκυκλωμα δεν καλύπτεται, φερε 100€ να αγορασεις αλλη...(εχει συμβει σε μενα).

Οσο για το nick μου, οταν το συνεθετα δεν ειχα υποψη μου καποιο "χρυσο πιθηκι" αλλα μια παλια ξενη σειρα που παρακολουθουσα αδιαλλειπτως οταν ημουν βρεφος, "Το Μυστικό του Χρυσού Πιθήκου":)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.