Jump to content



Matrox TripleHead...


sarevock

Recommended Posts

Απλά προς πληροφόρησης σχετικά με την συγκεκριμένη οθόνη..

Δες: http://www.pctechnology.gr/vbull/vb/showthread.php?t=39820

Υ.Γ. Γνώμη μου: Αν πας σε LG προτίμησε μοντέλο με zero pixel warranty. Trust me, μόνο σε καλό θα σου βγεί!

Link to comment
Share on other sites

Ναι οντως αυτα με τα zero pixel θελουν προσοχη, εδω υπηρχαν περιπτωσεις που οθόνες δεν ειχαν ΚΑΝ εγγυηση... τεσπα...

Βασικα ελεγα αν ειναι να δωσω γυρω στα 200 ευρω για 19'' δεν δινω λιγα παραπανω να παω σε 22'' γιατι ειναι και επι 3 (3 ΤFT) ... τεσπα..

Βασικα να ρωτησω αν θα χω τπτ προβληματα με το SLI (2x 8800GTS 512) αν και απο μια μικρη ερευνα ειδα οτι δεν παιζουν σπουδαια προβλημα με Nvidia καρτες γενικα...

Thanks! :001:

Link to comment
Share on other sites

Ναι οντως αυτα με τα zero pixel θελουν προσοχη, εδω υπηρχαν περιπτωσεις που οθόνες δεν ειχαν ΚΑΝ εγγυηση... τεσπα...

Βασικα ελεγα αν ειναι να δωσω γυρω στα 200 ευρω για 19'' δεν δινω λιγα παραπανω να παω σε 22'' γιατι ειναι και επι 3 (3 ΤFT) ... τεσπα..

Βασικα να ρωτησω αν θα χω τπτ προβληματα με το SLI (2x 8800GTS 512) αν και απο μια μικρη ερευνα ειδα οτι δεν παιζουν σπουδαια προβλημα με Nvidia καρτες γενικα...

Thanks! :001:

Σχετικά με την οθόνη, έτσι σκέφτηκε και ο φίλος μου στο thread που σου έδωσα Link και.. κάηκε όπως είδες! Βέβαια δώσαμε λύση αλλά τέλος πάντων.

Σχετικά με το 2ο ερώτημα.. τι προβλήματα εννοείς; Εγώ πάντως είχα 3 διαφορετικά sli setups και δεν έχω (ούτε είχα ποτέ) πρόβλημα.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.