Jump to content


550 watt?


predator71442169227

Recommended Posts

εχω ενα τροφοδοτικο chieftec 550 watt επειδη θελω να παρω αλλο εναν σκληρο για να κανω raid+ενα dvdrw ακομα ηθελα να ρωτησω αν θα αντεξει

τωρα ειδικα το καλοκαιρι!!

Link to comment
Share on other sites

δηλ ποσο μπορω να το φορτωσω?περιπου κ να ειμαι κυριος σε φορτο εργασιας?(παιχνιδια κυριως),το ρωταω επειδη εκει που ειναι το pc κραταει καργα ζεστη κ καποιες φορες του εχω κανει οc σε καρτα κ cpu κ δεν την παλευει καθολου κατι κολληματα αστα να πανε 44 βαθμοι στον e6600 ειναι νορμαλ?κ 72 βαθμοι στο ρελαντι η καρτα αμα του βαλω το assasins φτανει μεχρι κ 83 βαθμους χωρις oc!!!με oc τραβαει κολλημα μετα απο λιγο κ μιλαμε για πειραγμα στον gpu απο 513 mhz σε 580-590 απο το control panel της nvidia!!

Link to comment
Share on other sites

44 βαθμοί στον quad είναι μια χαρά ...

στην κάρτα είναι όμως ανεβασμένες ..

διπυρινος ειναι!! ο e6600 στα 2.4mhz.αυτος ποσο πρεπει να πηγαινει κανονικα?

εχω ψυκτρα για τα σκουπιδια αλλα οποια κ αν μπει εκει μεσα τα ιδια θα ειναι μιλαμε για φουρνο σημερα ξεσκονισα μεσα κ το φυσηξα κ εβγαλα ενα τασακι σκονη!!τον εχω σε γραφειο κατω στα ποδια μου κ δεν αεριζεται απο πουθενα

ομως!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

μαζευει πολυ σκονη μεσα ενα τασακι γεμισα την προηγουμενη φορα που το εκανα καπου στην ανοιξη επεσα γυρω στους 6 βαθμους κατω!!!!!!τρελη διαφορα μονο κ μονο απο την σκονη!!!θα το δω αυριο μεσημερακι!!το κακομοιρο εν τω μεταξυ παταει κ σε ξυλινο πατωμα κιολας!!!!!φουρνος μια ζωη θα ειναι!!!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.