Jump to content



Νεο pc για ΑΓΓΛΙΑ :)


BoNito1442169110

Recommended Posts

ΕΓΩ ΣΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΩ ΑΜΑ ΑΓΟΡΑΣΕΙΣ ΚΑΙΝΟΥΡΙΕΣ ΜΝΗΜΕΣ ΠΑΡΕ DDR3 ΓΙΑΤΙ ΠΛΕΟΝ ΟΙ ΤΙΜΕΣ ΤΟΥΣ ΕΙΝΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΧΑΜΗΛΑ ΚΑΙ ΘΑ ΠΗΓΑΙΝΟΥΝ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΝΕΟΥΣ CPU ΚΑΙ MOBO.ΤΩΡΑ,ΕΓΩ ΣΟΥ ΠΡΕΤΕΙΝΩ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΝΑ ΒΓΟΥΝ ΤΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΕΣΟΥΝ ΟΙ ΤΙΜΕΣ ΤΩΝ ΠΑΛΙΩΝ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΤΑ ΠΑΛΙΑ.(Best buy)ΣΚΕΨΟΥ ΟΤΙ ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΘΑ ΒΓΟΥΝ ΤΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΑΚΡΙΒΑ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΤΑ LOW END ΜΟΝΤΕΛΑ.ΤΩΡΑ ΑΠΟ ΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΕΣΥ ΑΠΟΦΑΣΙΖΕΙΣ.ΕΓΩ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΣΟΥ ΕΙΠΑ.

Link to comment
Share on other sites

Λεω να παω σε μια καλουτσικη μομπο με υποστηριξη ddr3 , εχω τον 4600+ , οποτε στην ουσια θα κανω μια αναβαθμιση μομπο και επεξεργαστη στο μελλον!

Για πειτε μου motherboard με ddr3 σε καλη τιμη!

Link to comment
Share on other sites

Oi nehalem δεν θα υποστηρίζονται από τις τωρινές mobo.

Ενα καλό mobo για ddr3 έιναι αυτό ή http://www.overclockers.co.uk/showproduct.php?prodid=MB-279-AS&groupid=701&catid=5&subcat=&name=Asus%20P5Q3%20Deluxe%20@%20Wifi-N%20Intel%20P45%20(Socket%20775)%20PCI-Express%20DDR3%20Motherboard

Link to comment
Share on other sites

Απο τις τωρινές mobo καλη θεωρώ αυτη:P5Q3 Deluxe WIFI (S775, DDR3, P45) και αμα θες μια καλύτερη για να βάλεις πιο γρηγορες ddr3 αυτη:ASUS P5E3 PREMIUM WF(Χ48,DDR3)

http://www.plaisio.gr/productcompare.aspx?Catalog=20&Category=69977721&Products=1150847%2c1079514

Link to comment
Share on other sites

http://www.overclockers.co.uk/showproduct.php?prodid=FS-011-OE&groupid=43&catid=1080&subcat=&name="Ultima%20Sugo"%20Intel%20Core%202%20Duo%20E8600%203.33GHz%20@%204.0GHz+%20Dual%20Core%20DDR2%20System

να προτεινω αυτον!!!!

απο θεμα αξιοποιστιασ πως τον βλεπετε?ειναι overclocked me 1 χρονο εγγυηση

Link to comment
Share on other sites

Ως τωρα δεν πηρα τιποτα...και ευτυχως..! Αποτι φενεται οι καινουργιοι intel θα υποστιριζουν maximum μεχρι 1333 mhz ddr3 , οποτε η ιδεα μου για να δωσω παραπανω λευτα για ddr3 ωστε να χρησιμοποιηθουν στο μελλον ναυαγει...

Καμια ιδεα ?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

μισό λεπτό γιατί μπερδεύτηκα, τι επεξεργαστή έχεις στα χέρια σου; αυτόν που έχεις στην υπογραφή σου; το 939 socket(ειδικά ο 4600 X2 στην υπογραφή σου) έχει άλλα 2 χρόνια ζωής+, μην τρελαινόμαστε! Άνετα μπορεί να δουλέψει όλες τις σημερινές εφαρμογές και games, δεν φτάσαμε στο σημείο να απαιτούν όλα Quadcore!

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον το Amd συστημα εχει μεινει Ελλαδα , καμια σχεση.

Eχω εναν core2duo 4600+ και τις corsair 2χ2Gb 1066mhz dominator 5-5-5-15.

Και ρωταω αν επειση ο cpu εχει στα default 800mhz , αν περιοριζονται και οι μνημες.

edit: εχω την P5Q - PRO πως βγαζω αυτο που ριχνει τον πολλαπλασιαστη οταν δεν χρησιμοποιειται η cpu???

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.