Jump to content



ΠΑΙΔΙΑ SOS!!!!


vagos2221416003330

Recommended Posts

Σε 2 μέρες πάω για κάρτα γραφικών!! Σκέφτομαι 9800GTX+ απο EVGA... έχετε να μου προτίνετε κάτι στα ίδια χρήματα ή καπου εκεί???

Link to comment
Share on other sites

με καμια 20αρια ευρω παραπανω χτυπα την 4850 1gb θα σε καλυψει απολυτα η με καμια 50αρια παραπανω παρε την 4870 512mb για τις απαιτησεις που θες θα σε καλυψουν κ οι 2 οπως κ η 9800 βεβαια, αλλα ειναι πιο καινουριες οσο να ναι κ ειναι καλυτερες η επιλογη δικη σου

Link to comment
Share on other sites

Βρε παιδιά σίγουρα?Άκουσα για θόρυβο και high temps στην 4850... αμα πάρω 2 8800GTX είναι καλύτερη επιλογή απο 9800GTX+ με σκοπό να βάλω και άλλη μια στο μέλλον???ποια επιλογή έχει καλύτερες προοπτικές?

Link to comment
Share on other sites

Βρε παιδιά σίγουρα?Άκουσα για θόρυβο και high temps στην 4850... αμα πάρω 2 8800GTX είναι καλύτερη επιλογή απο 9800GTX+ με σκοπό να βάλω και άλλη μια στο μέλλον???ποια επιλογή έχει καλύτερες προοπτικές?

εγώ άμα είχα τα λεφτά σου:033: θα έπερνα μια 4850 και μια zalman.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά δεν τις πάω και πολύ τις ATI.. ΔΕΝ έχω εμπιστοσύνη...... Μπορώ να βρώ πουθενά κάτι σε nVidia πολύ αποδοτικό και πολύ φτηνό??Ακόμα και μεταχιρισμένο με εγγύηση όμως... πχ καμιά 9800gx2 ή καμιά GTX260??Να είναι όμως κοντά στα 200€ να μην πηγαίνει πάνω από 220€... ξέρετε αν θα βρώ πουθενά ή να πάω να πάρω την 9800?

Link to comment
Share on other sites

οκ παιδιά Thx για την βοήθεια τελικά πήρα την 9800GTX+ από evga και θα την ξεσκίσω μέσα στη βδομάδα...:033: :033: αλλά την πάτησα γιατί έδωσα 185€για την κάρτα και βρήκα μετα 9800gx2 με 220€..... πάει η προσφορά..... κρίμα.. τώρα έχετε να μου πείτε ποιος cpu δεν θα ''κόβει'' την κάρτα?στα multirama μου είπε ένα παιδί ότι έβαλε qx9770 και τον έκανε 5ghz και η κάρτα έδινε κιάλο οπότε μου είπε ότι cpu και να βάλω θα μου κόβει...... καμια βοήθεια? σειρα 8χχχ ή 9χχχ δλδ 8500-8600 ή 9300-9400??

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.