Jump to content



Cover artwork?


Braveheart1980

Recommended Posts

Το τελευταιο καιρο , προσπαθω να φτιαξω τα id3 tags απο τα ΠΟΛΛΑ mp3 που εχω (θα ανεβασω και πληρες how to σε λιγο καιρο , να θυμηθουμε τα παλια χε,χε,χε).

Anyway μεσα σε αυτο το πλαισιο θα ηθελα ενα καλο προγραμμα που να βρισκει αυτοματα τα εξωφυλλα και να τα αποθηκευει στα id3 tags των mp3.

Ξερουμε κανενα;

YΓ Σε καμμια περιπτωση δεν θελω να μπω στην διαδικασια να σκαναρω τα εξωφυλλα ο ιδιος και να τα βαλω ενα - ενα..

Link to comment
Share on other sites

Θα με ενδιεφερε κι εμενα κατι τετοιο αν και δε νομιζω να φτασω σε σημειο να το κανω ποτε.:D

Με λογαριασμο (χωρις χρεωση) στο itunes νομιζω μπρεις να εχεις επιλογη για τα εξωφυλλα, αλλα θα σου ζητησει πιστωτικη καρτα για να σου δημιουργησει τον λογαριασμο.

Link to comment
Share on other sites

Θα με ενδιεφερε κι εμενα κατι τετοιο αν και δε νομιζω να φτασω σε σημειο να το κανω ποτε.:D

Με λογαριασμο (χωρις χρεωση) στο itunes νομιζω μπρεις να εχεις επιλογη για τα εξωφυλλα, αλλα θα σου ζητησει πιστωτικη καρτα για να σου δημιουργησει τον λογαριασμο.

To εχω αυτο φιλτατε Τακη , αλλα το itunes ΔΕΝ αποθηκευει το εξωφυλλο στο id3 tag του mp3, αλλα αποθηκευει το εξωφυλλο του σε ενα φακελλο και απλα το δειχνει οταν παιζει το τραγουδι

Αυτο που ζητω ειναι ενα προγραμμα που να αποθηκευει στο id3 tag των mp3 τα εξωφυλλα , ωστε να μην ειμαι πχ δεσμιος του itunes ή του καθε itunes

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.