Jump to content



Νεα ψηφιακη???


chem_631

Recommended Posts

Καλημερα,

Εχετε να προτεινετε καποια ψηφιακη γυρω στα 150 ευρω?

Θα ηθελα να ειναι μικρη (δεν θελω πολλα πιξελ), καλη κατασκευη, για οικογενειακες αναμνηστικες φωτογραφιες.

Θα προτιμουσα sd καρτα ΑΑ μπαταριες.

Ειχα μια ΝΙΚΟΝ σχετικα ευχαριστημενος (στο χαμηλο φωτισμο ειχα προβλημα,αλλα ειναι και αρκετα παλιο μοντελο) αλλα τα φτηνει σιγα-σιγα.

Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

εγω θα σου προτινα αυτην http://www.plaisio.gr/product.aspx?product=1093983&Manufacturer=Canon&category=69977547&catalog=19

ξεφευγει λιγο απο την τιμη αλλα πιστευω πως θα μεινεις ικανοποιημενος και με το παραπανω.εχει μεγαλο ευρως ρυθμισεων και απο οτι εχω διαπιστωσει οι canon δν κολανε πουθενα...βεβαια ειναι με μπαταρια λιθιου πουκραταει για 350 ληψεις....γτ θες να ειναι μεε μπαταριες ΑΑ??

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω,

την κοιταζω και εγω αυτη την φωτογραφικη τωρα και μερικες μερες και μου αρεσει πολυ (μονο ακουσα οτι ο εχει καποιο μπαγκ η κατι τετοιο και δεν μπορεις να ρυθμισεις αλλα στο αυτο και αλλο στο μανυαλ μοντ).

Η μπαταριες δεν ειναι απαραιτητο να ειναι ΑΑ. Απλος ειναι πιο βολικο. Αν σου τελειωσουν βαζεις αλλες επαναφορτιζομενες.

Οσο για την τιμη ειναι ακομα ΟΚ.

Link to comment
Share on other sites

http://www.plaisio.gr/product.aspx?product=1175793&Manufacturer=Canon&category=69977547&catalog=19 κι εγώ canonάκιας είμαι αλλά σου προτείνω την παραπάνω λόγω:

α) ΑΑ μπαταριών: έχω πάρει έναν φορτιστή sony 45 ευρώ με 4 μπαταρίες και φορτίζουν σε μόλις 15 λεπτά! Δεν ξεμένω ποτέ δλδ!

β) 6Χ οπτικό ζουμ

γ) πολύ καλύτερα χαρακτηριστικά

χάνει μόνο σε βάρος και όγκο, αλλά θα την ευχαριστηθείς πιστεύω! :D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.