Jump to content



AΠΟ TRUEBLACK ΣΕ ΝΕΡΟ!!


vagos2221416003330

Recommended Posts

παιδιά έχω 150€ από e-shop (rma mobo) και έλεγα να τα κάνω νεράκι για το cpu..Τώρα τον έχω με μία true black..

Έβλεπα στο e-shop κάτι έτοιμα Kit και σκεφτόμουνα να πάρω ένα από αυτά...

τι λέτε..δεν δίνω παραπάνω χρήματα για νερό...150όλα όλα..(Το θέλω μόνο για cpu δεν θέλω νερό στην Vga..)

Αν όχι από κομμάτι κομμάτι τι να πάρω??

Link to comment
Share on other sites

το θέμα είναι οτι δεν θέλω να δώσω πάνω από 150.είναι όριο..γιαυτό έλεγα να πάω σε Kit..

ας πούμε ένα ένα κομμάτια έλεγα αυτά : Enzotech scw-ravA cpu block από e-shop 60e+Thermaltake clw0103 Aquabay M5 40e+magicool copper radiator mod 120mm 50e ή black ice radiator GTS 360 από πλαίσιο 53€... Aνάμεσα σε αυτό που είναι κομμάτια και αυτά τα 2 : http://www.e-shop.gr/compare_per.phtml ????Τα κομμάτια που έβαλα είναι οκ το ένα με το άλλο??Δεν ψάχνω την top υδρόψυξη απλά μία που να είναι καλύτερη από την trueblack σε μεγάλο φορτίο..πχ τον q6600 να τον κρατάει χαμηλά από temps στα 4,2ghz..Τώρα με την trueblack είναι 100% stable στα 3,8 και άμα πάω πιο πάνω κάνει Term από θερμοκρ...

Link to comment
Share on other sites

black ice radiator GTS 360 από πλαίσιο 53€ - αυτό προτίμησε

Είδη τα 3 βασικά κοστίζουν 153Ευρώ

Enzotech scw-ravA cpu block από e-shop 60E

Thermaltake clw0103 Aquabay M5 40E

+το black ice 53E

Βάλε : σωλήνες-αντλία-ράκορ πας 200 με 250 Ευρώ

Link to comment
Share on other sites

αυτή λέω...άμα πάω σε άλλη μετά θέλω και τανκ +μερικά € πάνω η αντλία οπότε άκυρο... μάλλον θα πάρω καμία από τα παιδιά εδώ άμα βαρεθεί κανείς..και θα θέλει να του δώσω την επιστροφή από e-shop+χρήματα από μέρους μου άμα χρειαστεί..

οκ ευχαριστώ θα δώ τι θα κάνω..δεν συζηταμε με τπτ για έτοιμο έτσι?

θα δώ μεγάλη διαφορά από την true ή πάνω κάτω τα ίδια??

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.