Jump to content



Αυτοκολλητα?


AquaSonic1442169069

Recommended Posts

Ψαχνω "χαρτι" που να μπορω να εκτυπωσω και να ειναι αυτοκολλητο. Θελω ομως να ειναι διαφανο... Υπαρχει? Α4 inject παντα...

Α και τι ποιοτητα εχει?

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει, ή τουλάχιστον υπήρχε πριν 5-6 χρόνια που χρειάστηκα να εκτυπώσω κάτι. Φυσιολογικά θα το βρεις σε μεγάλα βιβλιοπωλεία. Αν όχι, μπορείς να κάνεις πατέντες με το αυτοκόλλητο που είναι για τα βιβλία (ελπίζω ότι κι αυτό υπάρχει ακόμη από την εποχή μου...)

Link to comment
Share on other sites

Πηρα τελικα τις διαφανειες (ζητησα απο τον πωλητη) αλλα μου εδωσε για laser και ο βλακας το προσεξα αφου εκτυπωσα μια απο αυτες

edit : ψεμματα inject ειναι... (μπροστα γραφει laser και δεν ξερω γιατι!) Αλλα ξεβαφουν με απλο τριψιμο.. καμια ιδεα?

Link to comment
Share on other sites

και εγώ δοκίμασα να το κάνω για μένα άλλα τελικά πήγα σε αυτούς που κάνουν ταμπέλες κλπ και έκανα εκεί αυτοκόλλητα 3χ3εκ 1000κομμάτια 80ευρώ

μου έκανε και δοκιμαστικά ώστε να διαλέξω τι πλαστικό θα χρησιμοποιήσω και τελικά χρησιμοποίησα βινύλιο κάτι τέτοιο και όχι το απλό το διαφανές γιατί και σε εμένα ξέβαφε.

να φανταστώ δεν θες τέτοια ποσότητα

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.