Jump to content



Hdd external problem


capusopp

Recommended Posts

Οταν εχω συνδεδεμενο τον εξωτερικο δισκο στο pc οταν παω να το ανοιξω κολαει και δε μου ανοιγει.για να ανοιξει πρεπει να βγαλω τον σκληρο και να κανω restart. ο σκληρος ειναι WD Elements 640GB και η μητρικη intel D845GEBV2.

Link to comment
Share on other sites

Να τον εχεις κλειστο απο το ρευμα (πισω πλευρα) και αφου ανοιγει το πισι τοτε ανοιγεις τον εξωτερικο και συ. Αν ειναι κλειστος απο ρευμα, δεν εντοπιζεται αφου δεν παιρνει ρευμα το usb.

Απλο.

Link to comment
Share on other sites

Να τον εχεις κλειστο απο το ρευμα (πισω πλευρα) και αφου ανοιγει το πισι τοτε ανοιγεις τον εξωτερικο και συ. Αν ειναι κλειστος απο ρευμα, δεν εντοπιζεται αφου δεν παιρνει ρευμα το usb.

Απλο.

Αφτο κανω τωρα αλλα βαριεμαι καθε φορα να κανω το ιδιο

Link to comment
Share on other sites

Το εχω συναντησει μωρε αυτο ξανα, καποια βλακεια ειναι, οταν εχεις πανω συνδεδεμενα usb και θυμαμαι οτι με usb hub συνδεδεμενο το pc δε μπορουσε να κανει shut down και κολλαγε.

Δε καθισα να ασχοληθω και παραπανω. Ειναι φορες που τα usb κολλανε τη λειτουργια του πισι οταν ειναι on και παντα πανω συνδεδεμενα..

Λυστο οπως το κανεις τωρα..μια μερα μπορει να ξεκολλησει και μονο του..(μλκς)

Αν ξερει κανεις γιατι το κανει αυτο ας το πει..ετσι..fore the records..

Τεσπα..

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.