Jump to content



Προβλημα με ασυρματο ποντικι Logitech


lunatic89

Recommended Posts

Εχω αυτο το σετακι ενα χρονο περιπου.Απ τον πρωτο καιρο σχεδον ειχα παρατηρησει ενα προβλημα με το ποντικι.Ξαφνικα σταματουσε να λειτουργει.Εβγαζα τις μπαταριες τις ξαναβαζα κ ηταν οκ για λιγο.Μετα παλι τα ιδια.Εβαζα καινουριες μπαταριες κ δεν παρουσιαζε ξανα το προβλημα.Το θεμα ειναι οτι αλλαζα μπαταριες αρκετα συχνα.Απο χθες ομως κανει το ιδιο κ μολις βαζω καινουριες μπαταριες συνεχιζει να το κανει.Απλα δεν δουλευει.Αν τις βγαλω κ τις ξαναβαλω τοτε δουλευει κανονικα για λιγη ωρα κ μετα παλι σταματαει.Να υποθεσω οτι το ποντικακι μας αφησε χρονους κ δεν υπαρχει γυρισμος....???

Link to comment
Share on other sites

Ναι ναι βεβαια.Δεν ειναι αυτο.Οταν λεω κλεινει εννοω νεκρωνει τελειως.Παταω κ το κουμπακι που εχει απο κατω (connect) κ παλι καμια αντιδραση.Σαν να μην εχει μπαταριες μεσα.Οταν βγαλω τις μπαταριες κ τις ξαναβαλω τοτε δουλευει κανονικα για λιγο κ μετα παλι τα ιδια.Εν πασει περιπτωσει παρηγγειλα αυτο.

Ελπιζω να μου βγει καλυτερο.Κ ελπιζω να μου το φερουν σε μπλε οπως στη φωτο κ οχι σε κανα ασχετο χρωμα....

Link to comment
Share on other sites

Παιδια πηρα σημερα αυτο κ δουλευει μια χαρα.Το θεμα ειναι οτι το λαμπακι που βλεπεται στη φωτο του πλαισιου σε μενα δεν αναβει.Σε ποιες περιπτωσεις αναβει?Μεχρι τωρα δεν το εχω δει παντως ν αναβει

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.