Jump to content



επιτελους


Recommended Posts

επιτέλους μετά από πολλή ψάξιμο κατάφερα να βρω 2 ddr2 που πιστεύω και αρκετά φθηνές και ανεβαίνουμε και ψηλά(1180) δοκιμασμενες με memtest 3.5 όπως θα δείτε παρακάτω και κοστίζουν μονο 30Ε.

μια πολλή καλή λύση κατά τη γνώμη μου σε όσους έχουνε ακόμα ddr2 .

kingstom xyperx 6400

post-12161-1442175427,1891_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

όπως τα λες lunatic το γνώρισες το δράμα μου

και πληροφοριακά μετά που πήγαμε Κηφισιά βρήκαμε ακόμα καλύτερες αλλά δεν κράταγα λεφτά να τις πάρω!!!

άστα να πάνε χα χα χα χα χα!:011:

Link to comment
Share on other sites

με 2,25 ηλια και ο κατασκευαστής της δίνει 2,2 πολλή ε?

TONY added 5 Minutes and 6 Seconds later...

βρήκα τις muschin με 1150 default 5-5-5-18 49E και ακόμα καλύτερες τις diablo 5-5-5-15 στα 69 Ε ακόμα πιο καλές από muschin και αυτές 1150 αλλά καμιά σχέση και ένας φίλος που τις έχει δοκιμάσει περνάνε τα 1200 για πλάκα

μπορεί να τις πάρω θα δω χαχαχαχα!!!!

Link to comment
Share on other sites

υπάρχει ένα τελευταίο κομματι στο πλαισιο στη Κηφισιά άλλα μην περιμένεις να πάνε με τίποτα 1333 μέχρι 1180 και μετά πλακώνονται στα λαθη ddr2 είναι μην περιμένεις παραπάνω τις έχουμε πάει οπός της musckin και με 5-5-5-18 2.2v άλλα άμα μου τις πάρεις θα φαγοθουμε χαχαχα! και δεν φορανε micron πάντως αυτό είναι σίγουρο αλλά τι σε νοιαζει !!

Link to comment
Share on other sites

μπα..δεν τις θέλω..έχω ένα kit 2x2gb ocz flex2 1150mhz default και τις έχω 1200++ για κάθε μέρα....με νερό πήγαν 1333 και 5άρια clocks αλλά ήταν δανεική η υδροψυξη...Άρα όρμα τους.Όλες δικές σου ;)

Link to comment
Share on other sites

τις συγκεκριμενες που λες ocz τις βρηκα 30 ευρο και λεω να τις παρω αλλα μου φαινεται παραξενο να πανε πανο απο 1200 ghz αμα εχεις καμια photo για ανεβασε να τις δω στα 1200++ αμα ειναι να τις παρω απο εκει.

και εντελως πληροφοριακα σου λεω οτι η diablo παλια φοραγανε micron chip αλλα τωρα φορανε τα elpida chip ligo poy to ecaja.

άμα μπορείς ανέβασε καμιά φωτογραφία με 1200+ και άμα έχεις και καμιά photo όπως είπες με νερό 1333 ddr 2 πάντα λέμε ακόμα καλύτερα γιατί μου φαίνεται υπερβολή με συγχωρείς ε!!!

Link to comment
Share on other sites

photo στα 1333 δεν έχω μίας που το όλο project είχε γίνει σε pc φίλου..τώρα για τα 1200++ θα μου πάρει λίγο χρόνο μιας που πήρα μόλις 2χvelociraptors και προσπαθώ να τους κάνω σπαστό raid-0 αλλά μου έχουν αλλάξει τα φώτα..Τώρα το pc τρέχει default.. Άρα όταν φτιάξω τους raptors θα ξανα clockάρω και θα βγάλω photo..οκ?

Α! με 30€ της θέλω εγώ!!!που τις έχει τόσο???

Link to comment
Share on other sites

αυτά είναι ηλια αλλα ποσό θα χουνε αυτές?

και οσο αναφορά για τις προτες με 30 ευρώ φιλέ τις εχει και το e-shop και αν οχι μπωρεις να της παραγγείλεις.

τώρα με βάλατε στι πρίζα με αυτες ηλια 1300 μπράβο clock6 ωραίος αλλά θα είναι τσεκούρι παναγία μου!!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.