Jump to content



Catalyst 9.3


DaLooney

Recommended Posts

Πω πω, αυτή η ΑΤΙ πια μας έχει ταράξει.

Εγώ αρνούμαι να βάλω 9.3. Θα μείνω με 9.1 που παρουσιάζουν τα λιγότερα crashes στο sacred 2.

Ούτε με τους drivers του linux τέτοιο κακό πια. Εκεί ξέρεις πως θα σου βγάλει την πίστη μια φορά, αλλά θα το ρυθμίσεις και τέλος. Στα windows όμως?

Έχει μερικούς μήνες που πήρα την 4850 και κάθε που αναβαθμίζω τον driver παρουσιάζεται και ένα νέο πρόβλημα. Με βλέπω να γυρνάω σε 8.10 ως που να βγάλουν κατι της προκοπής.

Link to comment
Share on other sites

Πω πω, αυτή η ΑΤΙ πια μας έχει ταράξει.

Εγώ αρνούμαι να βάλω 9.3. Θα μείνω με 9.1 που παρουσιάζουν τα λιγότερα crashes στο sacred 2.

Ούτε με τους drivers του linux τέτοιο κακό πια. Εκεί ξέρεις πως θα σου βγάλει την πίστη μια φορά, αλλά θα το ρυθμίσεις και τέλος. Στα windows όμως?

Έχει μερικούς μήνες που πήρα την 4850 και κάθε που αναβαθμίζω τον driver παρουσιάζεται και ένα νέο πρόβλημα. Με βλέπω να γυρνάω σε 8.10 ως που να βγάλουν κατι της προκοπής.

Μια απο τα ιδια. Κι εγω με 8.11 ειμαι. Τοσο δυσκολο ειναι να βγαλουν σωστους drivers δηλαδη?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
;466497']9.2' date=' 9.3 δεν καταφερα να τους περασω με τιποτα. Τους 9.4 εχω και ειδα αρκετα καλες επιδοσεις και λιγοτερα VPU recover!

Ας ειναι καλα η hackια με το ativvaxx.dll αλλιως στα XP x64 ετρωγα BSOD![/quote']

XP x64.. Βάλε 8.11 και μην αλλάξεις drivers μέχρι να αλλάξεις λειτουργικό..

Link to comment
Share on other sites

Παιδες εγω τους εβαλα πανω στην 4850 μου και το far cry2 παιζει μπαμ δεν ειδα κατι κακο,τωρα τι να πω.

Εγώ αντίθετα στο FarCry2 είχα πρόβλημα κι επέστρεψα στους 9.3 που είναι άψογοι. Πολλές φορές έχανε το texture σε σημεία ενώσεων (βουνό με δρόμο) και τα έδειχνε σα χρώματα (κόκκινο, πράσινο, μπλε). Επίσης, δεν έπαιζε σωστά στο anisotropic. Για παράδειγμα πλησίαζα ένα τζιπάκι και φαινόταν σωστά το texture. Άλλαζα λίγο τη γωνία που το έβλεπα και το έδειχνε εντελώς μονόχρωμο.

Link to comment
Share on other sites

XP x64.. Βάλε 8.11 και μην αλλάξεις drivers μέχρι να αλλάξεις λειτουργικό..

Γιατι βρε? :115:

Εκτος απο WoW, Unreal Tournament & NFPS δεν παιζω κατι αλλο και αυτα δεν μου εχουν κανει κανενα κολπακι με drivers.

Βασικα για το λειτουργικο που ανεφερες οντως σκεφτομαι να βαλω κατι αλλο γιατι εχω προβλημα με το iphone 3g σε iTunes + XP x64.

Ελεγα για sVista x64 αλλα μαλλον θα κανω υπομονη και θα παω στα 7.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.